Element podtynkowy do baterii wannowej stojącej do montażu w podłodze

Element podtynkowy do baterii wannowej stojącej do montażu w podłodze
DERBAEPBWMP
VIGOUR

Element podtynkowy przeznaczony jest do skompletowania z baterią wannową - montuje się ją bezpośrednio w podłodze tak, by można ją było dopasować do wanny wolnostojącej.

Specyfikacja

  • chrom
  • Materiał: mosiądz
  • Montaż: podtynkowy

Istotna rola elementów montażowych

Zastosowanie tak niezwykłych rozwiązań, jak montaż baterii wannowej stojącej w podłodze, nie byłoby możliwe, gdyby nie specjalnie dostosowane elementy instalacyjne. Element montażowy jest dedykowany baterii z serii DERBY. Jego wyjątkowa konstrukcja i wysoka trwałość pozwolą na stworzenie salonu kąpielowego o jakim zawsze marzyłeś - prezentującego się efektownie i o maksymalnej funkcjonalności na lata.

Montaż baterii wannowej stojącej - na co zwrócić uwagę? 

Baterie wannowe stojące cieszą się coraz większą popularnością. Wiodą prym przede wszystkim w łazienkach w nowoczesnym stylu. Niesztampowy wygląd stojącej baterii przykuwa wzrok i stanowi doskonałe dopełnienie elementów ceramiki. Montaż baterii wannowej stojącej warto wziąć pod uwagę, gdy gruntownie remontujemy łazienkę. Wymaga on bowiem wykonania montażu w posadzce i dokładnego uszczelnienia. Baterię wannową warto zamontować także w łazienkach, w których górny brzeg wanny znajduje się dużo wyżej niż rury odprowadzające wodę.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERBAEPBWMP