vigour

Element podtynkowy VIGOUR BOX

Element podtynkowy VIGOUR BOX
INDBAEPU
VIGOUR

Element uniwersalny box to jedna z części niezbędnych do montażu wielu rodzajów baterii łazienkowych - umożliwia tworzenie solidnych konstrukcji podtynkowych w armaturze natryskowej, umywalkowej i wannowej. Zestaw podtynkowy VIGOUR BOX jest w pełni kompatybilny z armaturą dostępną w naszych kolekcjach. 

Niewidoczne, a jednak niezbędne
Podtynkowy montaż baterii jest nie tylko estetyczny, ale również praktyczny - część montażowa ukryta jest w ścianie co ułatwia czyszczenie i oszczędza miejsce. Decydując się na taki sposób instalacji, niezbędny jest element podtynkowy. VIGOUR BOX gwarantuje doskonałe dopasowanie, izolację akustyczną i maksymalną wodoszczelność. Zestaw podtynkowy jest łatwy w montażu i kompatybilny z różnymi systemami instalacyjnymi.

Zestaw podtynkowy do montażu nowoczesnych baterii
Montaż podtynkowy cieszy się dużą popularnością wśród osób, które chcą jak najwięcej elementów ukryć w ścianie. Taki montaż zapewnia wysoką estetykę i sprawia, że wnętrze prezentuje się nowocześnie. Zestaw podtynkowy VIGOUR BOX to najprostszy sposób na montaż baterii wannowej, natryskowej i umywalkowej, w tym także termostatycznej. Nasz uniwersalny zestaw podtynkowy jest kompatybilny ze wszystkimi seriami i modelami armatury, dlatego możesz go dopasować do dowolnych produktów dostępnych w ofercie VIGOUR. Jeśli szukasz elementu podtynkowego do szybkiego i komfortowego montażu, VIGOUR BOX to produkt, którego nie może zabraknąć w Twoim koszyku. Montaż armatury podtynkowej jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Specyfikacja

  • Montaż: ścienny
  • Materiał: mosiądz
  • podtynkowy

Niewidoczne, a jednak niezbędne

Podtynkowy montaż baterii jest nie tylko estetyczny, ale również praktyczny - część montażowa ukryta jest w ścianie co ułatwia czyszczenie i oszczędza miejsce. Decydując się na taki sposób instalacji, niezbędny jest element podtynkowy. VIGOUR BOX gwarantuje doskonałe dopasowanie, izolację akustyczną i maksymalną wodoszczelność. Jest łatwy w montażu i kompatybilny z różnymi systemamy instalacyjnymi.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa INDBAEPU
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny INDBAEPU_schemat