vigour

Rączka natryskowa dwustrumieniowa INDIVIDUAL Square, czarny mat

Rączka natryskowa dwustrumieniowa INDIVIDUAL Square, czarny mat
INDBARN10S2SC
VIGOUR

Zadbaj o codzienny komfort kąpieli, wyposażając swoją łazienkę w dwustrumieniową rączkę natryskową INDIVIDUAL. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach - chromu oraz czerni - byś mógł go łatwo dopasować do potrzeb.

Specyfikacja

  • Ilość strumieni: 2
  • Przepływ: regulowany 12 L/min
  • Materiał: tworzywo
  • czarny mat

Wybierz ulubiony rodzaj strumienia

Czy wiesz, że podczas spłukiwania piany z włosów i ciała możesz wybrać rodzaj strumienia, który jest Twoim zdaniem przyjemniejszy lub efektywniejszy? Tak właśnie jest w przypadku prezentowanej rączki natryskowej z kolekcji INDIVIDUAL, w której możesz zmieniać ustawienia wypływającej wody. Produkt warto więc zastosować tak w kabinach prysznicowych, jak i przy wannach, by zwiększyć funkcjonalność strefy kąpielowej.

Zadbaj o elegancki design łazienki

Czarne wykończenie rączki natryskowej INDIVIDUAL od razu rzuca się w oczy. Barwa ta nadaje jej elegancki, oryginalny charakter, na który na pewno znajdziesz sposób w swojej łazience. Produkt świetnie sprawdzi się w aranżacjach industrialnych, ale też efektownie uzupełni kompozycje oparte na intensywnych barwach - wraz z nim bez trudu zrealizujesz wymarzoną wizję łazienki.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa INDBARN10S2SC