vigour

ODPŁYWY ŚCIENNE

Odpływy ścienne

Architekci projektujący łazienki dążą do uzyskania czystości formy. W nowoczesnych wnętrzach dużą rolę odgrywają materiały zapewniające klarowność kompozycji, lekkie formy i dyskretne dodatki. Elementy instalacyjne są skrupulatnie chowane przed wzrokiem domowników. Nieodłączną częścią modnej aranżacji łazienkowej będzie odpływ ścienny.

Postaw na nowoczesność
Wysokiej jakości odpływy ścienne prezentowane w katalogu VIGOUR charakteryzują się doskonałymi parametrami oraz subtelnym wyglądem. Spełniające rygorystyczne normy elementy gwarantują prawidłowe działanie systemu odprowadzania wody. Trwały, wykonany z solidnych materiałów odpływ ścienny będzie szczególnie mile widziany w łazienkach wyposażonych w prysznic bez brodzika oraz w pomieszczeniach o małym metrażu.

VIGOUR – rozwiązania cenione przez profesjonalistów
Remontując lub urządzając łazienkę od podstaw, lepiej nie zdawaj się na przypadek. Aby wszystkie elementy instalacyjne gwarantowały bezpieczeństwo i wygodę podczas korzystania z sanitariatów, postaw na sprawdzone rozwiązania. Właśnie takich dostarczy Ci VIGOUR – producent wysokiej klasy wyposażenia łazienkowego, które na polskim rynku nie znajduje dla siebie konkurencji.