Wyjątkowa oferta mebli łazienkowych WHITE

meble white

Design i jakość w parze z funkcjonalnością.

Wybór między jakością mebli a ich designem nie jest już koniecznością. Funkcjonalność, ponadczasowa jakość oraz personalizacja – czyli indywidualny wybór elementów konstrukcyjnych, który stwarza wiele możliwości dostosowania ich do projektu i charakteru łazienki – to cechy, dzięki którym meble łazienkowe White będą idealnym wyborem przy projektowaniu łazienki.

Szafki łazienkowe z kolekcji White to wachlarz rozmiarów, kolorów, rodzajów uchwytów i blatów, które można zestawiać ze sobą w zależności od wymagań projektowych i stylistyki wnętrza. Linia zawiera szafki wysokie oraz podumywalkowe tworzące spójne zestawy – z możliwością dostosowania do dedykowanej umywalki lub zastosowania blatu w wybranym wykończeniu. W każdym przypadku istnieje możliwość wyboru trzech wariantów kolorystycznych: biały połysk, antracite i czarny mat. Do wybranego modelu i koloru indywidualnie dostosowywane są uchwyty – o odpowiedniej długości oraz barwie (chrom, czarny mat, biały mat i gold).

PRODUKTY Z SERII WHITE

Nowością wśród mebli z kolekcji White jest komoda cargo, w której kosz posiada wytrzymałe prowadnice o udźwigu do 20 kg, z pełnym wysuwem i systemem „cichego domyku” soft-close. Maksymalna funkcjonalność i ponadczasowa forma – to cechy, które najlepiej charakteryzują linię White. To one decydują o jej popularności, o możliwości zastosowania w różnorodnych projektach przestrzeni łazienkowych.

Produkty łazienkowe marki VIGOUR dostępne są wyłącznie w sieci salonów ELEMENTS – skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu łazienki.Produkty łazienkowe marki VIGOUR dostępne są wyłącznie w sieci salonów ELEMENTS – skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu łazienki.

ZOBACZ INSPIRACJE