vigour

Inspiracje

Zainspiruj się przeglądając metamorfozy łazienek lub projekty stworzone przez współpracujących z nami Architektów.

Podpowiemy Ci, jakie produkty sprawdzą się najlepiej w danej aranżacji!

Łazienka elegance

Urok złotych detali

Złoto wprowadza do wnętrza blask i ożywia przestrzeń. Zastosowane w odpowiedniej proporcji ze spokojniejszymi kolorami tworzy nastrój przyjemnej elegancji.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu.

Ważnym elementem każdej łazienki jest funkcjonalne miejsce na przechowywanie – w projekcie zastosowano szafkę podumywalkową z kolekcji Derby, która w pojemnych szufladach pomieści wszystkie niezbędne akcesoria.

Las na wyciągnięcie ręki w łazience

Las na wyciągnięcie ręki w łazience

Mieszkając w mieście często nie mamy zbyt wiele okazji do kontaktu z naturą. A może warto by wprowadzić ją do swoich mieszkań? Z tego założenia wyszliśmy, projektując tę niezwykłą łazienkę z bujną „zieloną ścianą”.

Mała łazienka w ciepłym drewnie

Mała łazienka w ciepłym drewnie

W niewielkich łazienkach często skupiamy się na funkcjonalności wnętrza tak bardzo, że zapominamy o możliwości wykończenia ich w naprawdę efektowny, nowoczesny sposób. Wszystko można zgrabnie połączyć, korzystając nawet z ciemniejszych kolorów i drewnianych okładzin. Jak to zrobić? Przedstawiamy w projekcie małej łazienki w drewnie!

Elegancja i szyk w łazience biurowej

Elegancja i szyk w łazience biurowej

Praca w biurze niezmiennie kojarzy się z garniturami i garsonkami, a elegancki styl przenosi się również na wystrój miejsca pracy. Nie inaczej jest również w łazienkach stworzonych do użytku pracowników i interesantów, które idealnie wpisują się we wnętrzarską zasadę decorum. Jak je urządzić?

aranżacja łazienki VIGOUR

Przytulna i nowoczesna łazienka VIGOUR

Minimalizm jest trendem łazienkowym, który został przyjęty bardzo ciepło przez użytkowników. Jednak dla wielu okazuje się on zbyt chłodny i mało przytulny. Jak zatem urządzić łazienkę, by nie była niepotrzebnie zagracona, a przy tym wzbudzała ciepłe, skłaniające do relaksu odczucia?

łazienka black VIGOUR

Minimalizm w nowoczesnej odsłonie

Miłośnicy minimalizmu mogą odetchnąć z ulgą. Wszystko wskazuje na to, że ten trend szybko nie wyjdzie z mody. W tym sezonie pojawia się jednak w nowej, nieco lżejszej i bardziej przytulnej odsłonie. Prostota kojarzy się teraz bardziej z przyjemnymi wnętrzami w duchu hygge niż z loftowymi, surowymi pomieszczeniami.

łazienka gold

Elegancka łazienka w stylu art deco

Łazienka stanowi taką samą wizytówkę Twojego domu, jak elegancki salon czy wystawna jadalnia. Od dłuższego czasu w modzie są przemyślane aranżacje pomieszczeń, które przestają pełnić wyłącznie funkcjonalną rolę, a stają się przestrzeniami, którymi warto się pochwalić przed gośćmi.

mała łazienka w bloku derby

Łazienka w bloku – jak urządzić 4 m²?

Jak urządzić małą łazienkę o metrażu 4 m², by była w pełni funkcjonalna, wyposażona we wszystkie niezbędne elementy, a przy tym elegancka i przestronna? Zdawałoby się to niemożliwe, jednak poniższy projekt przekonuje, że można to zrobić w łatwy sposób.