UMYWALKI MEBLOWE

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Przelew

UMYWALKI MEBLOWE w liniach produktowych

umywalki meblowe vigour

Szukasz pomysłu na niebanalne umiejscowienie umywalki w łazience? Zamiast klasycznego modelu ściennego wybierz umywalkę meblową! Model przeznaczony do zabudowy stanie się elegancką, spójną częścią łazienkowej kompozycji. Sprawdź nasze propozycje i znajdź model harmonijnie pasujący do Twojego wnętrza!

Umywalki meblowe idealne do nowoczesnego wnętrza

Nie mamy wątpliwości, że umywalka meblowa przypadnie do gustu każdemu estecie zwracającemu uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również estetykę ceramiki łazienkowej. Modele z linii DERBY, DERBY STYLE, COSIMA i WHITE dostępne są w wersjach różniących się od siebie wielkością oraz konstrukcją (w sprzedaży znajdują się modele jednokomorowe oraz dwukomorowe).

VIGOUR – jakość, styl, komfort

Umywalki z logo marki VIGOUR cenione są przez najbardziej wymagających klientów szukających do swoich domów rozwiązań kompletnych. Każdy model prezentowany w katalogu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które za nic mają sobie czynniki zewnętrzne i zarysowania. Umywalki opcjonalnie dostępne są z powłoką PflegePlus, która jeszcze bardziej zwiększa odporność białej, gładkiej powierzchni.

Umywalka meblowa: połączenie stylu i funkcjonalności

Umywalka meblowa to przede wszystkim nowoczesny, interesujący design – ale nie tylko! To również propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych połączeniem stylowego wyglądu i funkcjonalności. Wybór specjalnej umywalki montowanej na szafce pozwala na zaoszczędzenie miejsca oraz wykorzystanie przestrzeni znajdującej się pod miską. Dodatkowo całość łatwiej utrzymać w czystości, szczególnie jeśli zdecydujesz się na szafkę montowaną na ścianie. Jeśli szukasz modnego wyposażenia łazienki i jednocześnie zależy Ci na wygodzie podczas codziennego użytkowania, zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Znajdziesz w niej wysokiej jakości umywalki meblowe: zarówno nowoczesne, jak i proste, minimalistyczne formy.