VIGOUR tło

ARMATURA w linii WHITE WIOSENNA WYPRZEDAŻ

Armatura VIGOUR white

Sposób, w jaki aranżujemy otaczającą nas przestrzeń, odzwierciedla naszą osobowość. Najintymniejsze pomieszczenie w domu, jakim jest łazienka, powinno współbrzmieć z naszym stylem życia i charakterem. Aby tak się stało, należy postawić na wysokiej jakości, ponadczasowe i trwałe elementy armatury takie jak bateria ścienna czy bateria stojąca. Warto zadbać o ich funkcjonalność, komfort i estetyczny wygląd. To właśnie cechy armatury z linii VIGOUR white.

Linia VIGOUR white

Istotą produktów WHITE jest harmonia i piękno. W serii można znaleźć całą gamę produktów o nowoczesnym designie, który został uhonorowany między innymi prestiżową nagrodą Plus X Award. Linia VIGOUR white wyróżnia się prostotą łagodnych krawędzi, elegancją opływowych powierzchni i urokiem zaokrąglonych narożników, dlatego z łatwością możesz wybrać elementy, które sprawdzą się w Twojej łazience.

Uniwersalne piękno

Armatura VIGOUR white została tak zaprojektowana, by w połączeniu z ceramiką i innymi liniami wzorniczymi tworzyła piękne i harmonijne wnętrze łazienki. Z tego względu produkty VIGOUR spełniają wymagania i potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Wszystko dzięki połączeniu bogatego doświadczenia najlepszych inżynierów oraz odważnych wizji architektów i projektantów.

Bateria do łazienki

Armatura VIGOUR white to nieskazitelny, kojący zmysły design oraz organiczne kształty, które pozwalają na realizację wielu indywidualnych wyobrażeń o łazience. W serii WHITE znajdziesz produkty takie jak: bateria ścienna podtynkowa czy bateria stojąca z wyciąganą wylewką, bateria automatyczna, bateria bezciśnieniowa, bateria 4 otworowa. Pod względem technicznym armatura linii VIGOUR white wyprzedza inne rozwiązania ze swojej kategorii. Dotyczy to całej gamy produktów oferowanych przez VIGOUR, między innymi armatury stojącej, podtynkowej i  ściennej.