VIGOUR tło

ARMATURA w linii DERBY STYLE

Elegancka i klasyczna jednocześnie armatura do łazienki? Postaw na VIGOUR derby style

Jeżeli w produktach do swojej łazienki cenisz sobie przede wszystkim ponadczasowe wzornictwo i jakość, potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań, na które możesz liczyć w każdych okolicznościach! Zależy Ci na wygodnym i zarazem eleganckim wyposażeniu? Seria VIGOUR derby style w kolorze czarnym to odpowiedź na Twoje potrzeby! Linia DERBY STYLE to klasyka , która zawsze pozostanie w modzie; proste i zarazem funkcjonalne rozwiązania, staranne wykończenie i wysokiej jakości materiały to najlepsze dostępne na rynku połączenie! Wysokiej jakości bateria bezciśnieniowa do pomieszczeń kuchennych czy bateria podtynkowa dla poszukujących niebanalnego stylu – niezależnie od tego, po jaki produkt sięgniesz, seria DERBY STYLE będzie strzałem w dziesiątkę!

Czarna bateria: stojąca czy ścienna? Wybór należy do Ciebie

Niezawodna armatura łazienkowa z serii DERBY STYLE to klasyka w nowej, czarnej odsłonie. Jest szczególnie chętnie wybierana do nowoczesnych, ponadczasowych aranżacji łazienek. Jeśli zależy Ci na wygodzie i funkcjonalności, idealną propozycją będzie armatura łazienkowa z linii produktowej DERBY STYLE. Wygodne baterie do łazienki pozwalają na szereg zastosowań nie tylko w prywatnych łazienkach, ale również salonach SPA, hotelach i miejscach użytku publicznego. 

Wyjątkowy design i jakość w jednym

Seria DERBY STYLE jest połączeniem elegancji, nowoczesności i funkcjonalności w jednym. Jeśli chcesz na co dzień cieszyć się wygodą i cenisz sobie przy tym elegancję – postaw na czarne baterie VIGOUR derby style.