BATERIE ZLEWOZMYWAKOWE

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Kształt

BATERIE ZLEWOZMYWAKOWE w liniach produktowych

Baterie zlewozmywakowe vigour

Kuchnia jest szczególnym pomieszczeniem na mapie każdego domu. Aby przyrządzanie posiłków dla siebie czy najbliższych było nie tylko codziennym obowiązkiem, ale również przyjemnością, należy szczególnie zadbać o wszystkie elementy wyposażenia – solidne, eleganckie i pojemne meble, funkcjonalny sprzęt, praktyczne dodatki… Jednym z małych, ale jakże istotnych komponentów kuchennej mozaiki jest zlewozmywak i zamontowana w nim bateria. 

Bateria zlewozmywakowa

Z własnego doświadczenia wiemy, że komfort codziennego zmywania zależy w dużej mierze od jakości i funkcjonalności baterii zlewowej. Dlatego też VIGOUR oferuje baterie zlewozmywakowe stojące i naścienne, jedno lub dwuuchwytowe. Dostępne są modele z wylewkami ruchomymi lub nieruchomymi. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się funkcjonalnością Twojej kuchni!

Solidne baterie zlewozmywakowe stojące

Z naszą pomocą bez problemu znajdziesz baterię idealnie dopasowaną do estetyki Twojej kuchni i indywidualnych potrzeb. Rozbudowaną ofertę tworzą między innymi klasyczne baterie zlewozmywakowe stojące, modele z wyciąganą wylewką, specjalnie zaprojektowane baterie pod okno oraz baterie bezciśnieniowe. 

Bateria zlewozmywakowa VIGOUR – przede wszystkim funkcjonalność

Doskonale wiemy, że wyposażenie kuchenne powinno być nie tylko dopracowane do perfekcji pod kątem estetycznym, ale przede wszystkim funkcjonalnym. Wszystkie baterie zlewozmywakowe prezentowane w naszym katalogu wyróżniają się bezwzględną jakością. Proste w obsłudze i montażu urządzenia przez długie lata zachowają swoją nieskazitelną formę.

Baterie zlewozmywakowe VIGOUR

Bateria zlewozmywakowa VIGOUR to produkt o niebanalnym designie oraz minimalistycznej linii. Zapewnia pełen komfort codziennego zmywania, a zastosowanie wysokiej jakości chromu sprawia, że prezentuje się ona elegancko i nowocześnie. Chrom czyni baterie zlewowe VIGOUR produktem do użytkowania przez długie lata, który jest wytrzymały na wysokie temperatury, wilgotność oraz uszkodzenia, zarysowania oraz zabrudzenia, które pojawiają się w każdej kuchni.
Wysokiej klasy bateria zlewozmywakowa VIGOUR świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, w których liczy się nie tylko design, ale i funkcjonalność. Stanowi idealne dopełnienie nowoczesnych aranżacji kuchennych, zwłaszcza tych z nutą minimalizmu.

Bateria bezciśnieniowa

Praktycznym rozwiązaniem są odpowiednie dla bezciśnieniowych podgrzewaczy wody baterie zwane potocznie bateriami bezciśnieniowymi. Są one niezbędne, gdy podłączone są do zasobnika wody, zamiast do centralnej instalacji. Bateria bezciśnieniowa VIGOUR jest dostosowana do szczególnych wymagań technicznych stawianych przez bezciśnieniowy system podgrzewania wody.