vigour

BATERIE BIDETOWE

baterie bidetowe vigour

Bidet jest praktycznym urządzeniem, które coraz częściej wzbogaca solidnie wyposażone, nowoczesne łazienki. Bidet wraz z baterią bidetową zapewnią Tobie i Twoim domownikom bardzo wysoki poziom higieny. Konstrukcja baterii bidetowej nie różni się od klasycznej baterii łazienkowej i doskonale wpisuje się w aranżację każdej łazienki.Ważnym komponentem wpływającym na funkcjonalność tego elementu jest odpowiednia bateria. Poszukujesz wysokiej jakości, praktycznej baterii do bidetu? Nie mogłeś trafić lepiej! Sprawdź naszą ofertę i znajdź model idealnie pasujący do Twojej łazienki.

Funkcjonalne baterie bidetowe dla Twojej wygody
W naszym katalogu znajdziesz szeroki wybór baterii bidetowych stojących z najpopularniejszych, cenionych przez wymagających klientów serii – WHITE, CLIVIA, ONE, DERBY oraz DERBY STYLE. Dzięki różnorodności modeli bez problemu wybierzesz wariant idealnie współgrający z estetyką, w jakiej utrzymane są inne elementy (na przykład baterie prysznicowe i umywalkowe). 

Bateria bidetowa VIGOUR
Bateria bidetowa ma duży wpływ na całokształt wyglądu bidetu oraz jego funkcjonalność. Musi ona również pasować do designu pozostałych elementów armatury w łazience. Jej mocną stroną musi być również trwałość i łatwość do utrzymania w czystości. Dlatego też istotny jest materiał, z którego została wykonana. W VIGOUR stawiamy wyłącznie na materiały wysokiej jakości, które zachowają swoje piękno i funkcjonalność przed długie lata.

VIGOUR – zaufaj marce
Wybierając baterię bidetową z naszej oferty, wzbogacasz swoją toaletę o wysokiej jakości armaturę odporną na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Możesz mieć pewność, że zamontowana bateria przez lata intensywnego użytkowania będzie prezentować się nienagannie, a utrzymanie jej w nieskazitelnej czystości nie będzie stanowiło najmniejszego wyzwania. Chromowana bateria bidetowa z logo VIGOUR dostępna jest z zestawem odpływowym. Dzięki ponadczasowemu designowi pasuje do klasycznych i nowoczesnych łazienek i doskonale komponuje się z pozostałymi elementami armatury łazienkowej.

BATERIE BIDETOWE w liniach produktowych