Zestaw miska WC kompakt ONE z deską pcv biały

Zestaw miska WC kompakt ONE z deską pcv biały
ONECMKP
VIGOUR

Miska WC kompakt ONE z deską PCV biały z dolnopłukiem to kompletny zestaw, dzięki któremu wyposażysz łazienkę lub toaletę w funkcjonalny i estetyczny sposób. Produkt pasuje do innych elementów z kolekcji ONE.

Specyfikacja

  • z dolnopłukiem
  • biały
  • Materiał: ceramika
  • stojąca
  • odpływ poziomy
  • deska w komplecie

Błyskawiczne wykończenie nowoczesnej łazienki

Chcesz, by Twoja łazienka lub toaleta prezentowały się nowocześnie, ale nie masz czasu lub możliwości na montaż podtynkowych systemów toalet? W takim razie zadowoli Cię miska WC kompakt ONE deską pcv biały, którą możesz zainstalować w swoim pomieszczeniu od razu po zakupie. Produkt sprzedawany jest z deską PCV biały oraz dolnopłukiem, a zatem otrzymasz wszystkie potrzebne Ci elementy.

Estetyczna forma w łagodnych kształtach

Zestaw miska WC kompakt ONE deską pcv biały cechuje się dość uniwersalnym wyglądem. Wszystko za sprawą delikatnych linii i zaokrąglonej formy produktu. Skomponowany z miską dolnopłuk ma z kolei prostokątny, ale wciąż bardzo subtelny kształt. Całość opatrzona jest idealną bielą, typową dla elementów ceramiki sanitarnej - wszystkie te cechy sprawiają, że zyskasz produkt w pełni elegancki i o ponadczasowym charakterze.

Sposób doprowadzenia instalacji kanalizacyjnej do łazienki ma decydujący wpływ na wybór odpowiedniego modelu toalety. Kompakt WC poziomy przeznaczony jest do pomieszczeń, w których rura kanalizacyjna została poprowadzona przez ścianę. Kompakty WC najczęściej wybierane są do wnętrz, w których nie ma możliwości zainstalowania wiszącej miski WC. Wygodę korzystania z toalety zapewni wybór modelu o odpowiednim rozmiarze. Istotne są także kwestie estetyczne, jak chociażby sposób mocowania kompaktu WC.

Na wygodę korzystania z toalety wpływa wiele parametrów. Kompakt WC powinien mieć odpowiednią wielkość i być dopasowany do gabarytów łazienki. Należy zwrócić uwagę na przestrzeń między sedesem a pozostałym wyposażeniem łazienki. Jest to istotne zwłaszcza w małych łazienkach, w których optymalne wykorzystanie przestrzeni jest na wagę złota. 

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa WC-Kompakt_IDEAL_STANDARD_karta-produktu_ONECMKP
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny ONECMKP_schemat