vigour

UMYWALKI ŚCIENNE

Umywalki ścienne VIGOUR

Szukasz uniwersalnej ceramiki łazienkowej, która skutecznie oprze się upływającemu czasowi? Do zaszczytnej grupy łazienkowych klasyków, które nigdy nie wychodzą z mody i sprawdzają się w niemal każdym wnętrzu, bez wątpienia zalicza się umywalka ścienna. Sprawdź nasze propozycje i znajdź wariant odpowiadający Twoim oczekiwaniom!

Umywalka ścienna – sprawdzone rozwiązania
Montowane bezpośrednio na ścianie umywalki cenione są przede wszystkim za swoją uniwersalność, łatwość montażu oraz stosunkowo niską cenę. Niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć w solidną i estetyczną umywalkę, łazienkę w Twoim biurze czy starannie wykończony, minimalistyczny pokój kąpielowy w domu, możesz mieć pewność, że umywalka ścienna z naszego katalogu sprosta zadaniu.

VIGOUR – tam, gdzie liczy się jakość
Umywalki ścienne z linii VIGOUR spełniają najwyższe standardy. Wykonane z wysokiej klasy materiałów umywalki są odporne na zarysowania i uszkodzenia, a utrzymanie ich w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego o wyzwania. Umywalki mogą być opcjonalnie pokryte powłokami PflegePlus, które ułatwiają czyszczenie oraz chronią przed osadem z kamienia i powstawaniem zacieków.

Umywalka ścienna – mineralna i ceramiczna Stawiamy na różnorodność, zarówno w kwestii designu, jak i doboru materiałów. Oferta umywalek ściennych VIGOUR składa się głównie z produktów ceramicznych – klasycznych, podwójnych i narożnych. Ceramiczna umywalka ścienna to jedno z najpopularniejszych rozwiązań do łazienki, które z łatwością dopasujesz do wnętrza utrzymanego w dowolnym stylu. W kolekcji VIGOUR nie zabrakło również mineralnych umywalek ściennych wykonanych z wytrzymałego i odpornego na zarysowania odlewu mineralnego Solidplus. Mineralna umywalka ścienna wyróżnia się nowoczesnym designem, łatwością czyszczenia, wysoką estetyką i uniwersalnym zastosowaniem.  

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Przelew
Materiał

UMYWALKI ŚCIENNE w liniach produktowych