PÓŁPOSTUMENTY

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

PÓŁPOSTUMENTY w liniach produktowych

umywalki z półpostumentem VIGOUR

Chcesz wyposażyć swoją łazienkę w umywalkę montowaną bezpośrednio na ścianie? W takim razie warto zaopatrzyć się w jeszcze jeden element – półpostument. Niewielki komponent pozwoli na zakrycie elementów instalacyjnych, zabezpieczy je przed uszkodzeniami i zabrudzeniami oraz pozytywnie wpłynie na estetykę łazienkowej kompozycji.

Stwórz z nami piękną i funkcjonalną łazienkę

Półpostumenty prezentowane w naszym katalogu dedykowane są konkretnym umywalkom naściennym dostępnym w naszej ofercie. Do większości produktów dołączamy zestaw montażowy pozwalający na sprawne zainstalowanie umywalki wraz z półpostumentem w łazience. Umywalki i półpostumenty z logo VIGOUR stworzą w każdej łazience wyjątkowo zgrany duet.

Półpostumenty VIGOUR – kompleksowo do łazienek

Szukasz eleganckich, starannie wykończonych półpostumentów o wysokiej odporności na uszkodzenia? Gwarantujemy, że modele marki VIGOUR sprostają nawet największym oczekiwaniom. Wykonane z solidnych materiałów elementy są odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo wyjątkowo łatwo utrzymać je w nienagannej czystości.