Funkcjonalna i estetyczna ceramika sanitarna ONE

TOALETA w linii ONE

Ile dni w ciągu życia spędzasz w toalecie?

Jak wynika z badań, spędzamy w toalecie nieco ponad 90 dni naszego życia. Co z tego wynika? Otóż to, że sam decydujesz o tym, czy te 3 miesiące spędzisz w najwyższym komforcie, czy też w niewygodzie.

Funkcjonalna i estetyczna ceramika sanitarna ONE

Na co zwracasz uwagę, aranżując łazienkę? W pierwszej kolejności z pewnością dbasz o to, by wszystkie elementy spełniały swoją podstawową funkcję i były dopasowane do Twoich potrzeb. Drugą ważną rzeczą jest dobór ceramiki w taki sposób, by była ona spójna i dopasowana do aranżacji całego wnętrza. Ceramika sanitarna z kolekcji ONE spełnia obie te funkcje – jest nie tylko ergonomiczna, lecz także zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Miski WC, deski sedesowe i pisuary z linii ONE utrzymane są w klasycznej stylistyce, a przy tym zaopatrzone w funkcjonalne elementy, które ułatwiają korzystanie z ceramiki sanitarnej.

Wszystko, czego potrzebujesz do swojej toalety

W kolekcji ONE znajdziesz zarówno tradycyjne, jak i bezkołnierzowe miski WC wiszące, które możesz zamontować w małych lub przestronnych toaletach. Do każdej miski w naszej kolekcji znajdziesz dopasowaną deskę sedesową – klasyczną lub wolnoopadającą. Deski wolnoopadające są szczególnie popularne w domach, w których mieszkają małe dzieci, gdyż wykluczają one ryzyko przytrzaśnięcia palców. W serii ceramiki sanitarnej ONE przygotowaliśmy również nowoczesne pisuary z dopływem wody z tyłu lub z góry. Skompletuj zestaw ceramiki sanitarnej do swojej toalety i postaw na klasyczny design w odświeżonej odsłonie.