VIGOUR tło

WANNY NAROŻNE I PRZYŚCIENNE w linii WHITE

Marka VIGOUR oferuje stylowe, eleganckie wanny narożne i przyścienne, które będą się idealnie prezentowały niezależnie od kształtu i aranżacji łazienki. Ich znakomite wyprofilowanie zapewnia komfort kąpieli na najwyższym poziomie.
Wanny VIGOUR
Wanna narożna lub przyścienna to idealny wybór do nowoczesnej łazienki. Jej uniwersalny charakter współgra z każdą aranżacją, dodając jej stylu, elegancji i klasy. Wanny tego typu są jednocześnie bardzo wygodne w użytkowaniu, sprzyjając relaksującym kąpielom.
W marzenia o domowym SPA idealnie wpisuje się wanna trapezowa WHITE. Została wykonana z wysokiej jakości białego akrylu. Trapezowa wanna WHITE to świetne rozwiązanie do łazienek o zróżnicowanym stylu i kolorystyce.
Nowoczesna łazienka
Stylowa i elegancka wanna narożna lub przyścienna WHITE to idealne zwieńczenie aranżacji nowoczesnej łazienki. Wysoka jakość wykonania oraz komfortowy rozmiar pozwolą cieszyć się nią przez lata. Wanny z linii WHITE znakomicie komponują się z nowoczesnymi aranżacjami, podkreślając ich subtelne piękno i ponadczasowość.