Uchwyty wannowe

UCHWYTY WANNOWE w linii WHITE

Korzystanie z łazienki może być całkowicie komfortowe i bezpieczne dzięki odpowiednio dobranym uchwytom wannowym. VIGOUR oferuje szeroki wybór produktów takich jak uchwyty do łazienki, które oprócz walorów estetycznych, wyróżniają się niezwykłą funkcjonalnością.
Uchwyt do łazienki
Poręcze i uchwyty do łazienki VIGOUR można zamontować nie tylko przy wannie, ale też w każdym innym dostępnym miejscu. Uchwyty do łazienki VIGOUR powstają z wytrzymałych materiałów, które gwarantują wysoką funkcjonalność i bezpieczeństwo w czasie użytkowania.
Bezpieczne uchwyty do łazienki
Chromowany uchwyt do łazienki jest niezwykle praktycznym elementem jej wyposażenia. Dla podniesienia poczucia bezpieczeństwa można zamontować go przy ceramice sanitarnej. Uchwyty do łazienki są idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Uchwyty do łazienki VIGOUR są pokryte wysokiej jakości chromem, dzięki któremu posiadają wysoką odporność na uszkodzenia. Produkt ten doskonale wpisuje się w wiele nowoczesnych aranżacji łazienek oraz ma wielofunkcyjne zastosowanie.