VIGOUR tło

MYDELNICZKI w linii WHITE

VIGOUR oferuje szeroki wybór akcesoriów i dodatków, które można dopasować do każdego stylu łazienki. Wśród nich znaleźć można piękne, nowocześnie zaprojektowane produkty takie jak mydelniczka ceramiczna. Wykonana z białej ceramiki, swoim kształtem i kolorem dopełnia nowoczesne umywalki o geometrycznej formie.
Mydelniczka ceramiczna
W nowoczesnych łazienkach mydło w kostce powinno być przechowywane w estetycznej mydelniczce, której wygląd koresponduje z aranżacją wnętrza. W ofercie VIGOUR znajdują się zarówno mydelniczki stojące, jak i wiszące.
Każdy z naszych produktów powstał z najwyższej jakości materiałów takich jak chrom, szkło oraz ceramika, które są perfekcyjnie wykończone. Mydelniczka ceramiczna VIGOUR to zatem doskonałe połączenie ponadczasowego piękna z nienaganną funkcjonalnością.
Elegancka ceramika VIGOUR
Elegancka ceramika z chromowanymi elementami sprawdzi się szczególnie w nowoczesnych łazienkach. Designerska mydelniczka ceramiczna z serii WHITE to również produkt, który rozwiąże problem zacieków i osadów mydła na umywalce.