VIGOUR tło

DODATKI w linii WHITE WIOSENNA WYPRZEDAŻ

Komfort użytkowania nowoczesnej łazienki zależy od kilku czynników. Oprócz nowoczesnej ceramiki łazienkowej i wysokiej jakości armatury, konieczne są odpowiednio dobrane akcesoria oraz dodatki. Podnoszą one estetykę pomieszczenia, pomagają zachować ład i czystość oraz zapewniają miejsce na kosmetyki i środki higieniczne. Istnieją również dodatki takie jak uchwyty wannowe, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowników łazienki.

Akcesoria do ceramiki sanitarnej

VIGOUR to kolekcja elementów łazienkowych - począwszy od ceramiki i armatury aż po funkcjonalne i estetyczne dodatki i akcesoria. Nasze produkty są wysokiej jakości i powstały z miłości do detalu. Akcesoria VIGOUR komponują się nie tylko z linią WHITE, ale również pozostałymi produktami naszej marki oraz wszelką nowoczesną i elegancką ceramiką. Nasze dodatki przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy cenią sobie połączenie ponadczasowej estetyki z funkcjonalnością.
Przy wyborze produktów VIGOUR warto zwrócić szczególną uwagę na wysoką jakość ich wykonania. To istotne, ponieważ warunki panujące w łazience są szczególne, a wszelkie akcesoria narażone są na zmiany temperatury, dużą wilgotność oraz drażniące działanie środków myjących. Wysokiej jakości produkty VIGOUR powstały z tworzyw odpornych na tego typu czynniki, dzięki czemu przez długi czas zachowają swoją funkcjonalność i idealny wygląd.

Akcesoria łazienkowe VIGOUR

Akcesoria łazienkowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne i estetyczne. Myśląc o całości wnętrza łazienki, warto dobrać takie dodatki i detale, które będą spójnie komponowały się z ceramiką sanitarną i armaturą.
Najpopularniejsze akcesoria łazienkowe oferowane przez markę VIGOUR to wszelkiego rodzaju uchwyty i wieszaki, półki, dozowniki do mydła, kubki i szklanki, mydelniczki oraz szczotki WC. Różnorodne kształty i formy akcesoriów sprawiają, że każdy znajdzie u nas swój wymarzony produkt, którym dopełni wizerunek łazienki.