vigour

Piękna i nowoczesna łazienka na poddaszu

Piękna i nowoczesna łazienka na poddaszu

Domy jednorodzinne z poddaszem użytkowym cieszą się ogromną popularnością, dlatego też coraz częściej sięgamy po projekty łazienek ze skosami. Taką przestrzeń można urządzić w pełni funkcjonalnie i bardzo efektownie, jeśli tylko zastosuje się sprawdzone pomysły na jej wyposażenie. 

W tym projekcie uwagę zwraca przede wszystkim oryginalne zestawienie barw. Króluje tutaj delikatny, niebieski kolor, który został wykorzystany na całej ścianie z toaletą oraz na przeciwległej na okleinie szafki podumywalkowej. Pozostałe ściany utrzymane są w ponadczasowej, perfekcyjnie eleganckiej bieli, dzięki której aranżacja zyskuje na spójności, tym bardziej, że koresponduje ona z posadzką łazienki. Podłoga oraz ściana bezpośrednio pod skosem mają bowiem białe tło, ale powierzchnie te wyróżniają wielobarwne wzory, które wyglądają jak wycięte z kolorowego papieru i rozrzucone po otoczeniu. Dzięki temu cała przestrzeń staje się wyjątkowa, oryginalna i bardzo nowoczesna.

 

Salon SPA w domowym zaciszu

Przestrzeń pod skosem może być problematyczna do zagospodarowania – najlepszym pomysłem jest więc umieszczenie w niej wolnostojącej wanny. Stworzy ona mini salon spa, w którym można oddawać się długim, relaksującym kąpielom w gorącej wodzie. Efektownie wykończona łazienka sprzyja odpoczynkowi i pozwala prawdziwie wypocząć po ciężkim dniu pracy.
 

 

Piękna i nowoczesna łazienka na poddaszu
20.19%
78.15%
39.81%
59.38%
45.57%
76.92%

Funkcjonalność przede wszystkim

Dla maksymalnego komfortu domowników na jednej ścianie umieszczona została wisząca miska WC oraz bidet. Niebieska obudowa kryje w sobie stelaż obu elementów oraz spłuczkę – zachowana została więc jak najwyższa estetyka otoczenia. Nad całą konstrukcją umieściliśmy szeroką donicę z zielonymi roślinami, a obok przywiesiliśmy szafkę, w której łatwo można pomieścić wszystkie ręczniki.