vigour

Elegancka łazienka w stylu art deco

Luksus w modernistycznym wydaniu 

Łazienka stanowi taką samą wizytówkę Twojego domu, jak elegancki salon czy wystawna jadalnia. Od dłuższego czasu w modzie są przemyślane aranżacje pomieszczeń, które przestają pełnić wyłącznie funkcjonalną rolę, a stają się przestrzeniami, którymi warto się pochwalić przed gośćmi. W tym sezonie możesz postawić na modny styl art deco, który charakteryzuje elegancja wynikająca z prostoty i wyczucia.
 

Stylowa trójka: mięta, czerń i złoto 

Jeśli chcesz dodać łazience szyku, postaw na efektowne złoto, które perfekcyjnie komponuje się z czernią i miętową zielenią. Armatura sanitarna, profile prysznicowe czy ramy lustra w tym odcieniu pomogą Ci stworzyć wnętrze w modnym duchu art deco - nowoczesne, ale z retro sznytem. W takiej aranżacji biel, szarość czy piaskowy beż mogą pełnić rolę tła.

Połysk i marmur, czyli faktury w roli głównej

W stylowej łazience utrzymanej w estetyce art deco na uwagę zasługuje przede wszystkim efektowne połączenie marmurowych elementów, podbitych przez miękki dywan o włosiu typu carving, i gładkich złotych powierzchni z metalu. 
 

Sztuka geometrii

Jednym z kluczowych aspektów w łazience urządzonej zgodnie ze stylem art deco jest czytelny efekt geometrycznego rysunku, który tworzą na gładkim tle elementy wyposażenia pomieszczenia. W tym kontekście liczą się najmniejsze detale, nawet takie, jak uchwyty mebli, szczotki do WC, wieszaki czy uchwyty na papier toaletowy.

Niezależnie od metrażu

Styl nawiązujący do elegancji znanej z lat 20. czy 30. XX wieku sprawdzi się nie tylko w przestronnych łazienkach. Szykowny, pełen świeżości minimalizm pasuje także do wnętrz o niewielkiej powierzchni! Jeśli szukasz pomysłu na zmianę charakteru swojej łazienki, postaw na produkty z naszej złotej kolekcji.