vigour

Elegancja i szyk w łazience biurowej

Praca w biurze niezmiennie kojarzy się z garniturami i garsonkami, a elegancki styl przenosi się również na wystrój miejsca pracy. Nie inaczej jest również w łazienkach stworzonych do użytku pracowników i interesantów, które idealnie wpisują się we wnętrzarską zasadę decorum. Jak je urządzić?

Dobry styl na pierwszym miejscu
W prezentowanym projekcie już na pierwszy rzut oka widać, że z założenia jest to łazienka z klasą. Jasne ściany i posadzki świadczą o czystości i higienie otoczenia, ale również tworzą dystyngowany klimat. Do takich barw idealnie wręcz pasują liczne drewniane wykończenia, które przez lata były przecież wyznacznikiem luksusu i dobrego smaku.
 

Gustowną kolorystykę wnętrza uzupełniają dodatki, które są równie eleganckie. Duże prostokątne lustra w ciemnych ramach zostały starannie oświetlone od góry, ale za pomocą zwisających lamp. Nie zabrakło tu także miejsca na naturalny akcent – egzotyczna roślina doniczkowa wywołuje domowe, ciepłe odczucia, sprawiając, że wnętrze jest przytulniejsze.

Wygodnie i funkcjonalnie
Łazienka w biurze została zaaranżowana tak, aby kilka osób mogło korzystać z niej w pełni komfortowy sposób. Odległości pomiędzy umywalkami są znaczne, a każde stanowisko jest kompletnie wyposażone – we własną umywalkę, armaturę, lustro czy dozownik mydła.

W tym miejscu możesz nie tylko swobodnie obmyć dłonie i twarz, ale również poprawić makijaż i przygotować się do kolejnego ważnego spotkania z klientami.
 

Kameralna przestrzeń tylko dla Ciebie
W biurowej łazience nie może zabraknąć szeregu kabin toaletowych – ważne, aby było ich kilka, by pracownicy biurowi oraz ich klienci nie musieli czekać na swoją kolej. Wnętrze toalet jest proste i bardzo przytulne, a to za sprawą drewnianych obić na ścianach.

W kabinach umieszczono tylko to, co niezbędne. Oprócz miski WC i przycisku spłukującego znajdziesz tu więc szczotkę WC, kosz na śmieci i dozownik papieru toaletowego. Możesz mieć zatem pewność, że przestrzeń toaletowa zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.