vigour

Biel i zieleń do małej łazienki

Biel i zieleń do małej łazienki

W małej łazience każdy skrawek pomieszczenia jest na wagę złota. Zaaranżowanie takie pomieszczenia tak, by było zarówno funkcjonalne, jak i miało efektowny wystrój, to nie lada wyzwanie. Jednak z odpowiednim pomysłem stanie się to prawdziwą przyjemnością – zobacz, jak urządzić małą łazienkę!

Biel i zieleń – jasno i z pomysłem

W niewielkich pomieszczeniach ogromne znaczenie ma dobór kolorów – nie powinny być zbyt ciemne, by nie przytłoczyć wnętrza. W takim przypadku lepiej postawić na ponadczasową biel, która rozjaśni otoczenie i dodać do niej barwę ożywiającą aranżację. W tym przypadku postawiliśmy na delikatną zieleń. Subtelne, turkusowe płytki zachwycają nie tylko swoim odcieniem, ale też wzorem z heksagonalnymi motywami. Mówiąc o kolorystyce w tym projekcie łazienki, nie sposób nie wspomnieć także o efektownym dodatku drewnianych elementów – szafka podumywalkowa, półka nad toaletą, parapet oraz półki na regale tworzą piękne uzupełnienie zieleni, a całe wnętrze zyskuje naturalny charakter.
 

Spora przestrzeń kąpielowa w małej łazience

W pomieszczeniu skrupulatnie wykorzystaliśmy każdy centymetr, mając jednak na uwadze komfort użytkowy domowników. Dlatego też sporą przestrzeń poświęciliśmy na kabinę prysznicową walk-in. Zaoszczędziliśmy nieco miejsca, rezygnując z brodzika, a za sprawą całkowicie przezroczystej ścianki stworzyliśmy wrażenie otwartej przestrzeni w łazience. Dzięki temu spójność aranżacji została zachowana, a strefa natryskowa gwarantuje wysoki komfort użytkownikom.