VIGOUR tło

WANNY w linii WHITE

Gorąca kąpiel to jedna z najprzyjemniejszych chwil w ciągu dnia. Tą odrobinę luksusu zapewni wanna z kolekcji VIGOUR white. Niezwykle eleganckie produkty marki VIGOUR, które zapewnią Ci niezapomnianą kąpiel, to przede wszystkim styl, jakość, elegancja i funkcjonalność. Jeśli chcesz, by to właśnie wanna stanowiła centralny punkt łazienki, możesz postawić na wannę wolnostojącą.

Propozycje marki VIGOUR

Marka VIGOUR oferuje stylowe, eleganckie wanny, która stanowią idealne wyposażenie każdej łazienki. Ich znakomite wyprofilowanie zapewnia komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Dzięki temu każda kąpiel staje się synonimem odpoczynku, odprężenia i relaksu dla duszy i ciała. Wanna VIGOUR white to ponadczasowy produkt, który nigdy nie wychodzi z mody. Prostokątne wanny VIGOUR sprawdzają się praktycznie we wszystkich łazienkach, są funkcjonalne i ekonomiczne oraz wygodne w użytkowaniu, ponieważ zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. W ofercie VIGOUR znajdują się także wanny owalne i trapezowe, które umożliwiają wybór wanny idealnej.

Nowoczesna łazienka z wanną VIGOUR white

W VIGOUR zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda łazienka będzie dobrym miejscem dla ceramiki o dużych rozmiarach, dlatego przygotowaliśmy wiele propozycji wanien. Aby podjęcie ostatecznej decyzji co do kształtu i rozmiaru nie sprawiło kłopotu, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Będzie do nich należało konkretne umiejscowienie wanny w łazience oraz dostosowanie wanny do ilości miejsca w pomieszczeniu kąpielowym. Warto też od początku określić, czy wanna będzie służyć również do brania prysznica. Znaczenie będzie też miało umiejscowienie odpływu – przy krótszym boku wanny lub pośrodku.

Wanna wolnostojąca VIGOUR

Ozdobą dużych łazienek są z pewnością wanny wolnostojące. Nasi projektanci nadają im oryginalne, eleganckie kształty. Wybierając tego typu produkt możemy nadać pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Oferujemy również specjalne uchwyty wannowe oraz baterie do wanien VIGOUR, by kąpiel stała się jeszcze przyjemniejsza i bezpieczniejsza.