VIGOUR tło

TOALETA w linii WHITE

Toaleta to pomieszczenie, które powinno być przede wszystkim funkcjonalne i estetyczne. Do jego wyposażenia można wybrać różnego rodzaju miski WC i kompakty VIGOUR o różnych wymiarach oraz skorzystać z funkcjonalnych rozwiązań podtynkowych. Oferta VIGOUR obejmuje również pisuary, bidety, deski sedesowe oraz dodatkowe akcesoria, które umożliwiają komfortową instalację urządzeń w toalecie.

Ceramika sanitarna VIGOUR

Wśród elementów ceramiki sanitarnej VIGOUR white znaleźć można miskę WC wiszącą o ciekawym designie. Jej przyłącza oraz zbiornik spłuczki montowane są w ścianie, co estetycznie maskuje elementy instalacyjne. Warto wspomnieć, że takie rozwiązanie pozostawia na podłodze komfortową przestrzeń, dzięki której zyskamy nie tylko dodatkowe miejsce, ale i ułatwimy utrzymanie czystości.
Nowoczesna ceramika sanitarna VIGOUR to jednak nie tylko estetyka i funkcjonalność. Ma ona jeszcze jedną ważną zaletę – została stworzona z myślą o ochronie środowiska, gdyż wykorzystuje do funkcjonowania mniejszą ilość wody niż w przypadku dotychczasowych modeli.

Bezkołnierzowe miski WC

Ceramika sanitarna VIGOUR to szeroki wachlarz produktów, które dają gwarancję funkcjonalności, estetycznego wyglądu i komfortu w jednym. Ciekawą propozycją VIGOUR są bezkołnierzowe miski WC. Tego typu ceramika sanitarna zapewnia wysoki poziom higieny i jest zdecydowanie łatwiejsza do utrzymania w czystości od tradycyjnej miski WC, ponieważ nie ma trudno dostępnych miejsc. Wszystkie miski WC z naszego asortymentu zostały wykonane z wytrzymałych materiałów o doskonałych parametrach.

Pisuar i bidet WHITE

Oferta VIGOUR obejmuje również funkcjonalne pisuary i bidety. Ponadczasowa estetyka linii WHITE pozwala dobrać odpowiedni produkt do każdej toalety. Pisuary i bidety VIGOUR zaskakują nowoczesnym designem, dzięki czemu wzbogacają wnętrze również pod względem estetycznym. Jakość ich wykonania nie pozostawia najmniejszych wątpliwości, że są to produkty na długie lata.