VIGOUR tło

UMYWALKI w linii INDIVIDUAL

Mineralne i ceramiczne umywalki z serii VIGOUR individual

Umywalka jest elementem wyposażenia łazienki, z którego korzystamy kilka razy dziennie. Nie bez znaczenia jest więc jej funkcjonalność, a także dopasowanie do obecnej aranżacji wnętrza. Coraz większą popularnością cieszą się umywalki stawiane na blat, idealnie komponujące się z wnętrzami nowoczesnymi, w których liczy się nie tylko funkcjonalność, lecz także design. Za sprawą nieco futurystycznych kształtów umywalek z kolekcji VIGOUR individual, nasze produkty szczególnie polecamy do wnętrz minimalistycznych i industrialnych.

Umywalka mineralna z odlewu Solidplus

W serii VIGOUR individual przygotowaliśmy nowoczesne umywalki wykonane z odlewu mineralnego Solidplus. Umywalka mineralna nie bez przyczyny jest coraz częściej wybieranym elementem wyposażenia łazienki – ten unikalny materiał umożliwia projektowanie umywalek o dowolnym kształcie, a także o bardzo cienkich krawędziach, co szczególnie cieszy miłośników minimalizmu. Umywalka mineralna nablatowa występuje w uniwersalnym białym kolorze, który można z łatwością dopasować do każdego wnętrza. Odlew mineralny Solidplus jest wytrzymałym materiałem o wyższej elastyczności niż ceramika, a tym samym zwiększonej odporności na zarysowania, pęknięcia i odpryski. Mineralne umywalki z serii VIGOUR individual dostępne są w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz brakujący element aranżacji wnętrza.

Umywalka ceramiczna z powłoką PflegePlus

Wśród produktów z linii INDIVIDUAL nie zabrakło również propozycji dla miłośników klasycznych umywalek ceramicznych. Za sprawą okrągłego kształtu ceramiczna umywalka stawiana świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. W przeciwieństwie do umywalek mineralnych jest ona wyposażona w otwór i przelew. Dodatkową opcją, w którą możemy wyposażyć umywalkę ceramiczną INDIVIDUAL, jest unikalna powłoka PflegePlus, która chroni przed powstawaniem zacieków i kamienia, ułatwia czyszczenie oraz podnosi standard higieny.