VIGOUR tło

TOALETA w linii DERBY

Wyposażenie łazienki – zadbaj o najważniejsze elementy

Najnowsze propozycje z katalogów wnętrzarskich kuszą nas łazienkami urządzonymi w konkretnym stylu. Wszystkie elementy pasują do siebie i tworzą spójną całość – począwszy od podstawowego wyposażenia po dodatki oraz ozdoby. W takiej łazience z przyjemnością można zmyć makijaż, wyciągnąć się w wannie czy wykonać swój rytuał pielęgnacyjny. Czy takie katalogowe wnętrza można przenieść w całości do własnego domu lub mieszkania? Wystrój i dekoracje są rzeczywiście ważne, jednak nie należy zapominać o najważniejszym: dla łazienki kluczowym wyborem jest odpowiednia ceramika sanitarna oraz armatura. Zanim zatem zaczniesz szukać wymarzonego lustra czy dywanika łazienkowego, zadbaj o wysokiej jakości podstawowe wyposażenie.

Ceramika sanitarna – stawiaj na niezawodność

Piękno kształtów czy wykończenia musi ustąpić najważniejszym cechom, czyli wytrzymałości i funkcjonalności. Urządzając łazienkę wybierz wyposażenie, które posłuży Ci przez długie lata – najczęściej cena będzie adekwatna do jakości, dlatego zastanów się, czy oszczędności na zakupie muszli klozetowej nie będą oszczędnościami pozornymi. Wybieraj rozważnie i kieruj się parametrami, opisem i charakterystyką materiału. Zwróć uwagę także na kształty, bowiem Twoja łazienka powinna być idealnie dopasowana do potrzeb Twoich oraz pozostałych domowników.

Ceramika z serii DERBY: jakość, w którą warto zainwestować

Ceramika sanitarna z linii VIGOUR derby to proste, klasyczne kształty, które nigdy nie wyjdą z mody. Zostały zaprojektowane w ten sposób, by cieszyć oko i stanowić doskonałe wyposażenie łazienki w każdym stylu. Jednocześnie przykładamy wielką wagę do tego, by nasze produkty były funkcjonalne; miski WC i pisuary, bidety, umywalki są proste w czyszczeniu, a wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawia, że doskonale spisują się także przy intensywnej eksploatacji. Wszystko to sprawia, że produkty z serii DERBY są tak chętnie wykorzystywane nie tylko w domowych łazienkach, ale również najlepszych hotelach czy salonach SPA.