VIGOUR tło

ARMATURA w linii CLIVIA

Klasyczna armatura z serii VIGOUR clivia

Surowa prostota, bez zbędnych dodatków i zdobień oraz sprawdzone, klasyczne rozwiązania to kwintesencja kolekcji VIGOUR clivia, która swoją nazwę zawdzięcza kliwii cynobrowej – pięknej roślinie o pomarańczowo-czerwonych kwiatach. Podobnie jak kliwia cynobrowa również armatura CLIVIA nie wymaga szczególnej pielęgnacji i cechuje się dużą odpornością na panujące warunki. Najbardziej charakterystyczną cechą kolekcji CLIVIA jest jej funkcjonalność – znajdziesz tu klasyczne produkty, w których zastosowano sprawdzone technologie, piękne wzornictwo i systemy oszczędzania wody.

Bateria do łazienki, w której liczy się prostota

Projektowanie łazienki to nie lada wyzwanie, zwłaszcza kiedy wybór baterii jest ogromny. Jeśli zależy Ci na tym, by bateria do łazienki pasowała do klasycznie urządzonego wnętrza, seria CLIVIA jest wprost stworzona dla Ciebie! Każda bateria ścienna wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal. Z technicznego punktu widzenia CLIVIA oferuje optymalną funkcjonalność w atrakcyjnej cenie.

Baterie umywalkowe, natryskowe, wannowe i bidetowe

W kolekcji VIGOUR clivia dostępnych jest wiele produktów, które można dowolnie ze sobą zestawiać w celu uzyskania spójnej aranżacji wnętrza. Jeśli szukasz baterii umywalkowej, dobrym wyborem będzie klasyczna bateria stojąca, która występuje w kilku wersjach, m.in. jako bateria z korkiem automatycznym czy bateria bezciśnieniowa. Wśród baterii natryskowych i wannowych znajduje się zarówno klasyczna bateria ścienna podtynkowa, jak i nowoczesna bateria termostatyczna, która umożliwia skrócenie czasu regulacji temperatury wody. Seria CLIVIA obejmuje także praktyczne zestawy natryskowe i wannowe ze słuchawką 1-strumieniową, a także baterie bidetowe z korkiem automatycznym. Z tej samej kolekcji możesz również wybrać baterie zlewozmywakowe do kuchni, zachowując spójność w zakresie doboru armatury do całego mieszkania i projektując harmonijne wnętrze utrzymane w tym samym stylu.