Dozownik mydła wiszący DERBY PLUS

Dozownik mydła wiszący DERBY PLUS
DERBYDSDMWM
VIGOUR

Dozownik mydła wiszący DERBY PLUS jest wykonany z metalu, czemu zawdzięcza swój nowoczesny wygląd. Wraz z innymi akcesoriami z tej kolekcji stworzy wyposażenie, które doda charakteru Twojej łazience.

Specyfikacja

  • Kolor: chrom
  • Kolor kubka: chrom
  • Kolor pompki: chrom
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Kształt: owalny
  • Materiał kubka: metal
  • Materiał pompki: metal
  • Sposób montażu: wiszący
  • Szerokość (mm): 61
  • Wysokość (mm): 180

Doskonała elegancja nowoczesnej przestrzeni

Zależy Ci na spójnym wystroju nowoczesnej łazienki o minimalistycznym zacięciu? W takim razie dobierz do niej dozownik mydła z kolekcji DERBY PLUS. Doskonale wpisze się w proste, acz efektowne konwencje, a to za sprawą wykonania w całości z metalu. Pojemnik ma kształt walca, co dodaje mu łagodności, oraz odcień chromu, który pięknie koreluje z armaturą łazienkową i wieloma dodatkami typowymi dla pomieszczeń sanitarnych.

Komfort w strefie umywalkowej

Tradycyjne mydło w kostce powoli, ale nieubłaganie odchodzi do lamusa. Współcześnie utrzymanie nieskazitelnej czystości w łazienkach prywatnych i ogólnodostępnych jest priorytetem. Dozownik na mydło w płynie jest alternatywą dla zwykłej mydelniczki. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na higieniczne i funkcjonalne rozwiązania. Wykonany z najwyższej jakości metalu dozownik jest gwarancją bezproblemowego działania przez bardzo długi czas nawet podczas bardzo częstego używania. Dozownik na mydło pozwala na higieniczne korzystanie ze strefy umywalkowej, a także na łatwiejsze utrzymanie jej w czystości. 

Dozownik mydła DERBY PLUS możesz przymocować do ściany, oszczędzając tym samym miejsce na umywalce lub blacie. Takie rozwiązanie pozwala na korzystanie z produktu nawet w małych łazienkach i toaletach. Dzięki produktowi zyskasz łatwy i higieniczny dostęp do mydła w płynie, co zapewni wyższy komfort codziennego mycia rąk i twarzy.

Funkcjonalne i higieniczne rozwiązanie - dozownik na mydło

Praktyczny dozownik na mydło zamontowany na ścianie przy umywalce znacznie zwiększa komfort codziennego korzystania z łazienki. Dozownik z serii Derby Plus został wykonany z metalu, dzięki czemu prezentuje się elegancko i estetycznie. Sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do łazienek w nowoczesnym stylu. Materiał, z którego wykonano dozownik na mydło ułatwia jego pielęgnację i utrzymanie czystości w łazience. Warto rozważyć także montaż dozownika w strefie prysznicowej, co również wpłynie na komfort i jakość codziennego korzystania z łazienki. 
 

Materiały dodatkowe

Części montażowe i zamienne
Pompka do dozownika mydła DERBY PLUS
DERBYDPD
Pojemnik do dozownika mydła DERBY PLUS, szkło
DERBYDDM
Karty katalogowe
Karta katalogowa DERBYDSDMWM
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny DERBYDSDMWM_schemat