vigour

PÓŁKI

Półki

Codziennie podczas porannych przygotowań do wyjścia z domu lub wieczornej toalety korzystamy z ogromu drobnych, ale niezbędnych przedmiotów – odżywek do włosów, szamponów, perfum, środków czystości, kosmetyków do makijażu, szczotki do włosów… Łazienka będzie przyjaznym i funkcjonalnym miejscem tylko wtedy, kiedy wśród rzeczy osobistych będzie panował idealny porządek. Nieskazitelny ład pomoże Ci zaprowadzić półka szklana łazienkowa.

Półka szklana do łazienki – uniwersalne wyposażenie
Stylowa, uniwersalna i niezwykle praktyczna… Półka szklana do łazienki jest mile widziana w każdym wnętrzu, niezależnie od tego, jaki styl w nim dominuje. Przezroczysta, delikatna szklana półka łazienkowa będzie pięknie prezentowała się powieszona nad umywalką czy w okolicach wanny. Subtelny dodatek nie przytłoczy kompozycji, dlatego celująco zda egzamin w nawet bardzo małym pomieszczeniu.

Szklana półka do łazienki – marka ma znaczenie!
Wybierając półkę szklaną do łazienki z katalogu marki VIGOUR, wybierasz bezkonkurencyjną jakość. Każdy egzemplarz wyprodukowany jest ze szkła charakteryzującego się maksymalną odpornością i idealnym wykończeniem. Ponadto, zamontowanie półek jest dziecinie proste!
 

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Materiał
Kształt