vigour

WANNY NAROŻNE I PRZYŚCIENNE

wanny narożne i przyścienne vigour

Nowoczesne, klasyczne, z odpływem centralnym i bocznym, okrągłe i prostokątne… Niezależnie od tego, jakiej wanny poszukujesz, możesz mieć pewność, że w naszej ofercie wanien narożnych i przyściennych znajdziesz model trafnie odpowiadający Twoim potrzebom. 

Wanny narożne skrojone na miarę małych łazienek
Funkcjonalne i niebanalne wyposażenie małej łazienki jest nie lada wyzwaniem nawet dla doświadczonego architekta. Czy ograniczenia przestrzenne muszą oznaczać rezygnację z komfortu? Niekoniecznie! Wanny narożne, dzięki swojej sprytnej konstrukcji, celująco zdadzą egzamin w pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr kwadratowy jest naprawdę cenny. Wanny dostępne są wielu kształtach i gabarytach, co daje Ci szerokie pole podczas aranżowania pomieszczenia kąpielowego. 

Funkcjonalne rozwiązania do Twojego domu
Wykonane z odlewu mineralnego lub akrylu wanny charakteryzują się wysoką trwałością i dopracowaną estetyką. Elegancka, solidna i idealnie wyprofilowana wanna będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat podczas relaksacyjnych, wieczornych sesji.
 

Wanna trapezowa – przenieś relaks na wyższy poziom

O czym marzy miłośnik kąpieli po całym dniu spędzonym poza domem? O nie, na pewno nie o szybkim prysznicu! Zapal aromatyczne świeczki, włącz ulubioną muzykę, napełnij wannę wodą z pianką i pozwól sobie na długą chwilę upragnionego relaksu. Jeśli cenisz przestrzeń lub masz ochotę na romantyczną kąpiel we dwoje, najlepszym wyborem będzie duża wanna trapezowa, która sprawdzi się także w małych łazienkach.

Wanna przyścienna do minimalistycznej łazienki

Funkcjonalność, minimalizm i design to cechy, którymi wyróżnia się przyścienna wanna półokrągła. Takie rozwiązanie pozwala zaaranżować niewielkie wnętrze w nowoczesny sposób i pomysłowo wykorzystać przestrzeń. Dzięki swojej konstrukcji wanna przyścienna VIGOUR może być zamontowana zarówno tuż pod oknem, jak i przy dowolnej ścianie. Przyścienne wanny to dowód na to, że głęboki relaks jest możliwy wszędzie – nie tylko w przestronnym salonie kąpielowym, lecz także w małej, lecz przytulnej łazience.

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Wariant
Kształt

WANNY NAROŻNE I PRZYŚCIENNE w liniach produktowych