UMYWALKI STAWIANE

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Model
Przelew
Materiał

UMYWALKI STAWIANE w liniach produktowych

umywalki nablatowe vigour

Od kilku lat niekwestionowanym hitem w urządzonych ze smakiem łazienkach są umywalki nablatowe. Wyposażone w eleganckie baterie ceramiczne misy o prostych, surowych kształtach lub opływowych, miękkich formach wnoszą do łazienkowej aranżacji luksusową nutę. Jakie propozycje przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających estetów? Sprawdź sam!

Stylowe umywalki nablatowe – nowoczesne rozwiązania do łazienek

Niebanalne, starannie wykonane umywalki nablatowe są coraz popularniejszą alternatywą dla klasycznych umywalek meblowych lub wpuszczanych w blat. Misa ustawiona bezpośrednio na blacie roboczym będzie praktycznym wyposażeniem niezbędnym podczas codziennej toalety oraz stylową ozdobą dodającą aranżacji klasy.

Umywalki nablatowe VIGOUR – jakość na pierwszym miejscu

Wymieniając walory ceramiki łazienkowej prezentowanej w katalogu VIGOUR, nie sposób nie wspomnieć o jej bezkonkurencyjnym standardzie. Wszystkie proponowane przez nas modele na tle konkurencyjnych produktów wyróżniają się solidną konstrukcją i odpornością na zarysowania i czynniki zewnętrzne. Dla jeszcze większego zadowolenia dajemy klientom możliwość pokrycia umywalek powłoką PflegePlus.

Podwójna umywalka VIGOUR – idealna dla dwojga

Nigdy więcej kłótni o to, kto pierwszy umyje zęby! Podwójna umywalka raz na zawsze rozwiąże ten problem i umożliwi pielęgnację rąk, twarzy i zębów dwóm osobom równocześnie. Stawiana na blat umywalka podwójna wyposażona jest w dwie misy, dwa przelewy i dwa otwory do montażu armatury. W końcu we dwoje zawsze raźniej!

Umywalka mineralna czy ceramiczna?

Nasze umywalki stawiane na blat wykonujemy z odlewu mineralnego Solidplus lub klasycznej ceramiki. Umywalka mineralna wyróżnia się przede wszystkim kształtem – materiał Solidplus umożliwia tworzenie dowolnych brył, również takich o bardzo cienkich krawędziach. Mineralna umywalka stawiana na blat to propozycja dla tych, którzy cenią minimalistyczne i designerskie rozwiązania. Z kolei umywalki ceramiczne mogą być wyposażone w otwór i przelew oraz pokryte unikalną powłoką PflegePlus, która ułatwia czyszczenie, zapobiega powstawaniu zacieków i chroni przed osadem z kamienia.

Umywalki stawiane na blat do klasycznych i nowoczesnych łazienek

Ceramiczne oraz mineralne umywalki stawiane na blat z kolekcji VIGOUR individual, white, derby i derby style sprawdzą się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Umywalka stawiana na blacie wprowadzi do Twojej łazienki atmosferę hotelowego wnętrza lub luksusowego spa. Jeśli szukasz efektownego sposobu na metamorfozę łazienki, w projekcie nie może zabraknąć umywalki nablatowej, która wyróżnia się elegancją, wysoką estetyką i nowoczesnym designem.