PISUARY I POKRYWY

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Odpływ/dopływ

PISUARY I POKRYWY w liniach produktowych

Pisuary

Nowoczesna łazienka powinna być wyposażona w szereg urządzeń sanitarnych ułatwiających i umilających codzienną toaletę. Obowiązującym standardem w polskich domach stają się pisuary. Sprawdź naszą ofertę pisuarów i znajdź model, który harmonijnie dopełni Twojej toalety!

Dla jeszcze większego komfortu 

Dlaczego warto znaleźć w swojej łazience miejsce na pisuar? Praktyczne urządzenie sanitarne nie zajmuje wiele miejsca, a każdy pan z pewnością potwierdzi, że jego rola w codziennym życiu jest nieoceniona. W rozbudowanym katalogu marki VIGOUR znajdziesz pisuary z najbardziej cenionych przez klientów linii (DERBY, CLIVIA, WHITE), więc bez problemu dobierzesz wariant harmonijnie współgrający z miską WC, umywalką czy bidetem.

Pisuary VIGOUR – rozsądny wybór

Ceramika sanitarna naszej produkcji wyróżnia się wysoką trwałością. Możesz mieć pewność, że pisuar zachowa swoją nieskazitelną formę przez wiele lat. Co ważne, nasze pisuary charakteryzują się prostotą montażu (do części z nich dołączony jest zestaw ułatwiający samodzielną instalację), a utrzymanie ich w czystości jest dziecinnie proste.