vigour

MISKI WC

miski wc

Jaki element wyposażenia toalety odgrywa w niej nadrzędną rolę? Oczywiście miska WC! Wszystkim osobom szukającym funkcjonalnych, a zarazem estetycznych muszli klozetowych pasujących do eleganckiej, starannie zaaranżowanej łazienki przedstawiamy wysokiej klasy urządzenia sanitarne zaprojektowane z myślą o osobach szukających do swoich mieszkań wyjątkowych i kompletnych rozwiązań.

Miska wisząca do stylowej łazienki
Standardowe muszle klozetowe ustawiane bezpośrednio na płytkach mają poważnego rywala. W nowoczesnych łazienkach nieco przestarzałe rozwiązanie zostało wyparte przez miski wiszące montowane bezpośrednio na ścianie. Miska wisząca nie tylko dodaje kompozycji lekkości i minimalistycznego rysu, ale również posiada szereg walorów funkcjonalnych – nie gromadzą się za nią zanieczyszczenia oraz zajmuje niewiele cennego miejsca.

Bezkołnierzowa miska WC – powiedz STOP bakteriom
Ukryte zakamarki miski WC są idealnym środowiskiem sprzyjającym rozwojowi bakterii. Najwyższa pora wymienić standardową muszlę na miskę bezkołnierzową. Solidna, funkcjonalnie zbudowana bezkołnierzowa miska WC sprawi, że utrzymanie nieskazitelnej czystości w toalecie nie będzie stanowiło najmniejszego wyzwania.