vigour

MISKI WC

miski wc

Jaki element wyposażenia toalety odgrywa w niej nadrzędną rolę? Oczywiście miska WC! Wszystkim osobom szukającym funkcjonalnych, a zarazem estetycznych muszli klozetowych pasujących do eleganckiej, starannie zaaranżowanej łazienki przedstawiamy wysokiej klasy urządzenia sanitarne zaprojektowane z myślą o osobach szukających do swoich mieszkań wyjątkowych i kompletnych rozwiązań.

Miska wisząca do stylowej łazienki
Standardowe muszle klozetowe ustawiane bezpośrednio na płytkach mają poważnego rywala. W nowoczesnych łazienkach nieco przestarzałe rozwiązanie zostało wyparte przez miski wiszące montowane bezpośrednio na ścianie. Miska wisząca nie tylko dodaje kompozycji lekkości i minimalistycznego rysu, ale również posiada szereg walorów funkcjonalnych – nie gromadzą się za nią zanieczyszczenia oraz zajmuje niewiele cennego miejsca.

Bezkołnierzowa miska WC – powiedz STOP bakteriom
Ukryte zakamarki miski WC są idealnym środowiskiem sprzyjającym rozwojowi bakterii. Najwyższa pora wymienić standardową muszlę na miskę bezkołnierzową. Solidna, funkcjonalnie zbudowana bezkołnierzowa miska WC sprawi, że utrzymanie nieskazitelnej czystości w toalecie nie będzie stanowiło najmniejszego wyzwania. 
 

WC bezkołnierzowe: postaw na nowoczesność!

WC bezkołnierzowe to prosta i zarazem przemyślana konstrukcja: jak sama nazwa wskazuje, miska bezkołnierzowa nie posiada charakterystycznego obrzeża. WC bezkołnierzowy dzięki swojej prostocie prezentuje się bardzo elegancko: świetnie sprawdzi się zarówno w minimalistycznej, jak i nowoczesnej łazience. Miski WC bezkołnierzowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by zabezpieczyć łazienkę przed zachlapaniem i jednocześnie umożliwić bezproblemowe wyczyszczenie całej powierzchni muszli. Jeśli szukasz nowoczesnego i stylowego rozwiązania, bezkołnierzowa miska WC to strzał w dziesiątkę.

Chcesz obniżyć rachunek za wodę? Wybierz WC bezkołnierzowy!

Toalety bezkołnierzowe to nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim duża oszczędność! Sedes bezkołnierzowe są bowiem projektowane w taki sposób, by zużywały mniej wody do spłukiwania toalety. Miska WC bezkołnierzowa nie wymaga również uciążliwego szorowania – bez problemu wyczyścisz ją za pomocą popularnych środków do sprzątania łazienki. Dostępne w naszym sklepie muszle bezkołnierzowe to nowoczesne propozycje do każdej łazienki. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i zadbać przy tym o środowisko, wybierz miski bezkołnierzowe. W naszej ofercie znajdziesz proste toalety bez kołnierza lub propozycje o interesującym, nowoczesnym kształcie.

Toaleta wisząca – sposób na szybsze sprzątanie

WC wiszący to kolejna nowoczesna propozycja, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. W przeciwieństwie do tradycyjnej miski, toaleta wisząca montowana jest w ścianie – nie dotyka tym samym podłoża i pozwala na bezproblemowe mycie podłogi. W zakamarkach stojącej muszli klozetowej czai się nie tylko kurz, ale również bakterie; miska wisząca to prosty kształt, który bez problemu wyczyścisz podczas sprzątania – bez konieczności stosowania specjalnych środków oraz szorowania.

Miski WC wiszące: propozycja do niewielkich łazienek

Dostępne w naszej ofercie miski WC wiszące cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród klientów prywatnych, ale również firm, hoteli i innych placówek. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim w małych łazienkach i niewielkich toaletach, ponieważ zajmują o wiele mniej miejsca od tradycyjnych rozwiązań.

MISKI WC w liniach produktowych