BIDETY

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Bidety

W nowoczesnych łazienkach nieodłącznym towarzyszem miski WC jest bidet – niewielkie urządzenie sanitarne, które umożliwia staranne dbanie o higienę intymną. Wszystkim osobom pragnącym kompleksowo wyposażyć swoją łazienkę w ceramikę ułatwiającą codzienne życie prezentujemy szeroką ofertę wysokiej klasy bidetów.

Dla jeszcze większej higieny

Proponowane przez naszą markę bidety wykonane są z wysokiej klasy ceramiki (opcjonalnie wzbogaconej dodatkową powłoką ochronną) wyróżniającej się wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Nieporowata, gładka struktura umożliwia utrzymanie bidetów w nienagannej czystości. Dołączone do niektórych produktów zestawy montażowe znacznie ułatwiają prawidłową instalację urządzeń.

Bidety VIGOUR – znajdź wariant na miarę swojej łazienki

Jesteś estetą, dla którego liczą się detale? Pragniesz stworzyć w łazience spójną kompozycję? Nie mogłeś trafić lepiej! Nasza oferta została skonstruowana w taki sposób, abyś bez problemu skompletował wszystkie elementy. Bidety z serii ONE, DERBY, WHITE, CLIVIA oraz COSIMA stworzą idealny zespół z umywalkami i pisuarami z tych samych linii.

Bidet wiszący – dlaczego warto?

Nowoczesne bidety dostępne są w wielu wariantach; bidet wiszący to z jednej strony wygoda w codziennym użytkowaniu, z drugiej – praktyczny sposób na zachowanie łazienki w czystości. Wiszące bidety zaprojektowane zostały w ten sposób, by umożliwić bezproblemowe czyszczenie ceramiki oraz podłogi w łazience. Dostępne w naszej ofercie podwieszane bidety możesz dopasować do pozostałych elementów wyposażenia łazienki w ten sposób, by stworzyć spójną całość. Oferujemy nowoczesne bidety o ciekawym designie oraz tradycyjne propozycje o prostych, klasycznych kształtach. Stawiamy na jakość i niezawodność, dlatego wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie to sprawdzone rozwiązania. Zaaranżuj swoją łazienkę tak, by była jednocześnie funkcjonalna i stylowa.