vigour

BIDETY

Bidety

W nowoczesnych łazienkach nieodłącznym towarzyszem miski WC jest bidet – niewielkie urządzenie sanitarne, które umożliwia staranne dbanie o higienę intymną. Wszystkim osobom pragnącym kompleksowo wyposażyć swoją łazienkę w ceramikę ułatwiającą codzienne życie prezentujemy szeroką ofertę wysokiej klasy bidetów.

Dla jeszcze większej higieny
Proponowane przez naszą markę bidety wykonane są z wysokiej klasy ceramiki (opcjonalnie wzbogaconej dodatkową powłoką ochronną) wyróżniającej się wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Nieporowata, gładka struktura umożliwia utrzymanie bidetów w nienagannej czystości. Dołączone do niektórych produktów zestawy montażowe znacznie ułatwiają prawidłową instalację urządzeń.

Bidety VIGOUR – znajdź wariant na miarę swojej łazienki
Jesteś estetą, dla którego liczą się detale? Pragniesz stworzyć w łazience spójną kompozycję? Nie mogłeś trafić lepiej! Nasza oferta została skonstruowana w taki sposób, abyś bez problemu skompletował wszystkie elementy. Bidety z serii ONE, DERBY, WHITE, CLIVIA oraz COSIMA stworzą idealny zespół z umywalkami i pisuarami z tych samych linii.
 

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów