Pojemnik na chusteczki nawilżane DERBY PLUS

Pojemnik na chusteczki nawilżane DERBY PLUS
DERBYDSPWCHN
VIGOUR

Pojemnik DERBY PLUS dzięki swojemu szczelnemu zamknięciu nadaje się do przechowywania nawilżanych chusteczek. Wraz z pozostałymi elementami serii tworzy kompletne i funkcjonalne wyposażenie łazienkowe.

Specyfikacja

  • Kształt: prostokątny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Szerokość (mm): 140
  • Wysokość (mm): 62

Wyższy komfort czynności pielęgnacyjnych

Podczas pielęgnacji rąk lub twarzy często korzystasz z nawilżanych chusteczek? Jednak przeszkadza Ci ich mało estetyczne, sklepowe opakowanie? Teraz możesz przechowywać je w specjalnym pojemniku DERBY PLUS, który perfekcyjnie wpasuje się w wystrój Twojej nowoczesnej i eleganckiej łazienki. Produkt wyposażony jest w szczelnie zamykane wieko, dzięki któremu masz pewność, że chusteczki nie stracą swoich właściwości.

Efektowny design praktycznych akcesoriów łazienkowych

Produkty z kolekcji DERBY PLUS mają przede wszystkim podnosić funkcjonalność łazienek, ale przy tym cechują się również elegancką prezencją. Pojemnik na chusteczki ma prostą formę, łagodnie zaokrąglone brzeg i kolor chromu, który pozwala na skomponowanie go z wystrojem typowym dla łazienek. Takie akcesorium pięknie zaprezentuje się zestawione z armaturą i innymi dodatkami w pomieszczeniach sanitarnych.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERBYDSPWCHN