Pojemnik na chusteczki DERBY PLUS

Pojemnik na chusteczki DERBY PLUS
DERBYDSPCH
VIGOUR

Prostokątny pojemnik na chusteczki to produkt, który sprawdzi się w każdej łazience. Jego uniwersalne wymiary sprawiają, że bez problemu zmieszczą się do niego chusteczki dostępne na rynku. Pojemnik na chusteczki pasujący do reszty wyposażenia łazienki to duża zaleta, zwłaszcza dla osób, które cenią spójność i estetykę wnętrza. Pojemnik można trzymać zarówno na blacie, jak i zamontować na ścianie. Montaż na ścianie pozwala na dogodne umiejscowienie pojemnika, tak aby każdy użytkownik łazienki mógł z niego bez problemu korzystać. Takie rozwiązanie sprawdzi się też w sytuacji, gdy w łazience nie ma  miejsca na postawienie pojemnika na blacie. 

Specyfikacja

  • Kształt: prostokątny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Szerokość (mm): 140
  • Wysokość (mm): 62

Pojemnik na chusteczki DERBY PLUS - przydatne przy pielęgnacji

Przebywając w toalecie, często szukasz chusteczki, by móc oczyścić nos lub nieco poprawić makijaż, ale do dyspozycji masz jedynie papier toaletowy, który nie jest tak miękki i przyjemny w dotyku? W takim razie wyposaż swoją łazienkę w pojemnik na chusteczki, do którego schowasz całą paczkę akcesoriów higienicznych. Dzięki otworowi w pudełku nie musisz go otwierać, by sięgnąć po chusteczkę, więc korzystanie z produktu jest wyjątkowo wygodne.

Perfekcyjny design nowoczesnej łazienki

Nie musisz się obawiać, że pojemnik na chusteczki nie będzie pasował do Twojej łazienki. Ma ponadczasowy wygląd, prostą formę i utrzymany jest w kolorze chromu, byś bez trudu mógł go skomponować z pozostałymi akcesoriami, armaturą czy detalami, takimi jak profile kabin prysznicowych czy przyciski WC.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERBYDSPCH