ODPŁYWY LINIOWE 3.0

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Materiał
Odpływy liniowe

Standardowe kabiny prysznicowe z brodzikiem coraz rzadziej goszczą w nowoczesnych łazienkach. Trendsetterzy stawiający na minimalne wzornictwo kierują swoją uwagę na lekkie, nieprzytłaczające wnętrza kabiny typu walk-in. Ich nieodłączną częścią są odpływy liniowe montowane w podłodze.

Odpływ liniowy – innowacyjne rozwiązania dla Twojej wygody

Osadzony bezpośrednio w podłodze ruszt jest ważnym komponentem odpływu liniowego. Prezentowane w naszym katalogu ruszty wyprodukowane są z szczotkowanej lub chromowanej stali szlachetnej oraz ze szkła barwionego na różnorodne kolory. Zamontowany w ten sposób odpływ liniowy jest dyskretnym elementem wtapiającym się w kafle podłogowe.

Zaufaj ekspertom!

Rozwiązania proponowane przez markę VIGOUR nie znajdują dla siebie konkurencji. Każdy proponowany przez nas odpływ liniowy wyróżnia się wysoką trwałością i doskonałymi parametrami. Możesz mieć pewność, że instalacja będzie przez wiele długich lat służyła Tobie i domownikom w nienagannym stanie.

Rynna odpływowa – dlaczego warto?

Łazienka bez tradycyjnego brodzika jest o wiele łatwiejsza do utrzymania w czystości. Ponadto takie rozwiązanie polecane jest wszystkim osobom, dla których korzystanie z tradycyjnej wanny lub kabiny prysznicowej jest niewygodne. Starsze osoby lub rodzice z małymi dziećmi z pewnością docenią komfort użytkowania przy korzystaniu z tego rodzaju kabiny. Aby prysznic bez brodzika działał bezproblemowo, niezbędny jest specjalnie zaprojektowany odpływ liniowy. Dostępne w naszej ofercie odpływy to połączenie jakości, niezawodności i nowoczesnego wykończenia. Rynna odpływowa pozwala na skuteczne odprowadzanie wody z kabiny prysznicowej bez brodzika.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy odpływy w wielu wariantach – bez problemu wybierzesz rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojej łazienki. Kabiny prysznicowe z rynną odpływową mogą być montowane zarówno w większych, jak i nieco mniejszych łazienkach.