SZAFKI WYSOKIE

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Meble do Vigour - szafki wysokie

W łazience przechowujemy mnóstwo rzeczy, takich jak kosmetyki, środki czystości czy ręczniki. W związku z różnorodnym designem etykiet i opakowań stawianie produktów na szafkach, podłodze lub półkach nie wygląda zbyt estetycznie – takie rozwiązanie wprowadza do wnętrza zbyt wiele kolorów i daje efekt przepełnienia. Co więcej, opakowania z szamponami, balsamami i kremami wymagają częstego odkurzania, co sprawia, że utrzymanie łazienki w czystości jest czasochłonne. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu są szafki wysokie, które zapewniają miejsce do przechowywania, a przy tym mieszczą się nawet w małych i wąskich łazienkach.

Szafki wysokie do dużych i małych łazienek

Jeśli cenisz estetykę wnętrza, kolorowe ręczniki i buteleczki z kosmetykami trzymaj poza zasięgiem wzroku – w wysokiej szafce. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji wisząca szafka wysoka sprawdzi się w każdym wnętrzu, także w niewielkiej łazience. Maksymalnie wykorzystaj dostępną przestrzeń i wybierz pojemną, wąską szafkę, w której zmieścisz ręczniki, środki czystości i kosmetyki. Wysoką szafkę typu słupek z kolekcji do VIGOUR możesz z łatwością skomponować z szafką podumywalkową i w ten sposób stworzyć spójną, modną aranżację.

Słupek – szafka do łazienki dla tych, którzy kochają funkcjonalność

Zaplanowanie funkcjonalnej aranżacji wcale nie jest trudne, jeśli tylko dysponujesz produktami, które powstały po to, by wspierać komfort użytkowania. Nasze szafki wysokie z kolekcji do VIGOUR white to słupki o wymiarach 1620 x 349 x 349 mm, które są wyposażone w dwoje drzwi i przystosowane do odwracalnego montażu. Dostępne kolory to biały połysk, czarny mat i antracyt, a urozmaicenie szafki stanowią aluminiowe uchwyty, które można nabyć w trzech długościach i trzech kolorach. Białe szafki wysokie znajdziesz także w kolekcji do VIGOUR derby – o wymiarach 1500 x 410 x 280 mm, w wersji z frezowanym uchwytem zintegrowanym (seria do DERBY STYLE) lub podłużnym (seria do DERBY). Wszystkie szafki wysokie dostępne w kolekcjach do VIGOUR są szafkami wiszącymi, co znacząco ułatwia utrzymanie czystości i pozwala zaoszczędzić miejsce. Co więcej, wisząca szafka prezentuje się nowocześnie i nadaje wnętrzu lekkość.

Słupek łazienkowy wysoki czy niski – jaki wybrać?

W ofercie VIGOUR znajdziesz zarówno wysokie jak i niskie słupki. Wybierając słupek łazienkowy, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak wielkość i wysokość wnętrza, zapotrzebowanie na miejsce do przechowywania oraz pozostałe meble znajdujące się w łazience. Jeśli dysponujesz dużym salonem kąpielowym, słupek łazienkowy wysoki będzie najlepszym rozwiązaniem. Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania? Nic nie stoi na przeszkodzie, by słupki wysokie łączyć z niskimi, dopasowując meble do własnych potrzeb. 

A co z małymi i niskimi łazienkami? Jeśli Twoja łazienka jest mała i ciasna, słupek łazienkowy wysoki optycznie wydłuży pomieszczenie, a przy tym pozwoli zagospodarować przestrzeń wzdłuż, a nie wszerz. W przypadku gdy nie potrzebujesz pojemnej szafki do przechowywania, możesz wybrać słupek łazienkowy niski, który efektownie ozdobi przestrzeń. Niska szafka do łazienki sprawdzi się również we wnętrzach z dużą ilością mebli, nie wywołując efektu przepełnienia. 

Wisząca szafka do łazienki – zalety i wady

Coraz większą popularnością cieszą się szafki wiszące, które optycznie powiększają i wydłużają wnętrze oraz dodają mu lekkości. Warto o tym pamiętać szczególnie podczas aranżacji wnętrz małych, ciasnych i przepełnionych. Wisząca szafka do łazienki, którą montujemy na ścianie, wygląda, jakby unosiła się w powietrzu. Taka iluzja sprawia, że wnętrze wydaje się lżejsze, a przy tym bardziej nowoczesne. Szafki wiszące ułatwiają również utrzymanie czystości w łazience, gdyż odkurzanie i mycie znajdującej się pod nimi przestrzeni jest niezwykle proste. Jedyna wada szafek wiszących to konieczność wiercenia w ścianie podczas montażu, jednak taki zabieg umożliwia umieszczenie szafki na dowolnej wysokości. 

Sprawdź nasze kolekcje i wybierz słupek łazienkowy, który efektownie dopełni aranżację przestrzeni kąpielowej. Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz porady eksperta? Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalną pomoc przy wyborze słupków do łazienki.