vigour

SZAFKI WYSOKIE

Meble do Vigour - szafki wysokie

W łazience przechowujemy mnóstwo rzeczy, takich jak kosmetyki, środki czystości czy ręczniki. W związku z różnorodnym designem etykiet i opakowań stawianie produktów na szafkach, podłodze lub półkach nie wygląda zbyt estetycznie – takie rozwiązanie wprowadza do wnętrza zbyt wiele kolorów i daje efekt przepełnienia. Co więcej, opakowania z szamponami, balsamami i kremami wymagają częstego odkurzania, co sprawia, że utrzymanie łazienki w czystości jest czasochłonne. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu są szafki wysokie, które zapewniają miejsce do przechowywania, a przy tym mieszczą się nawet w małych i wąskich łazienkach.

Szafki wysokie do dużych i małych łazienek

Jeśli cenisz estetykę wnętrza, kolorowe ręczniki i buteleczki z kosmetykami trzymaj poza zasięgiem wzroku – w wysokiej szafce. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji wisząca szafka wysoka sprawdzi się w każdym wnętrzu, także w niewielkiej łazience. Maksymalnie wykorzystaj dostępną przestrzeń i wybierz pojemną, wąską szafkę, w której zmieścisz ręczniki, środki czystości i kosmetyki. Wysoką szafkę typu słupek z kolekcji do VIGOUR możesz z łatwością skomponować z szafką podumywalkową i w ten sposób stworzyć spójną, modną aranżację.

Dla tych, którzy kochają funkcjonalność

Zaplanowanie funkcjonalnej aranżacji wcale nie jest trudne, jeśli tylko dysponujesz produktami, które powstały po to, by wspierać komfort użytkowania. Nasze szafki wysokie z kolekcji do VIGOUR white to słupki o wymiarach 1620 x 349 x 349 mm, które są wyposażone w dwoje drzwi i przystosowane do odwracalnego montażu. Dostępne kolory to biały połysk, czarny mat i antracyt, a urozmaicenie szafki stanowią aluminiowe uchwyty, które można nabyć w trzech długościach i trzech kolorach. Białe szafki wysokie znajdziesz także w kolekcji do VIGOUR derby – o wymiarach 1500 x 410 x 280 mm, w wersji z frezowanym uchwytem zintegrowanym (seria do DERBY STYLE) lub podłużnym (seria do DERBY). Wszystkie szafki wysokie dostępne w kolekcjach do VIGOUR są szafkami wiszącymi, co znacząco ułatwia utrzymanie czystości i pozwala zaoszczędzić miejsce. Co więcej, wisząca szafka prezentuje się nowocześnie i nadaje wnętrzu lekkość.