vigour

SZAFKI PODUMYWALKOWE

Meble do Vigour - szafki podumywalkowe

Meble łazienkowe znacząco zwiększają estetykę i komfort użytkowania wnętrza. Choć ich podstawowym zadaniem jest przechowywanie kosmetyków, środków czystości, produktów higienicznych i ręczników, nie bez znaczenia pozostaje ich wygląd. Ważnym elementem aranżacji nowoczesnej łazienki są szafki podumywalkowe, dzięki którym wnętrze staje się funkcjonalne i stylowe. W kolekcjach do VIGOUR white, derby i clivia znajdziesz najmodniejsze szafki podumywalkowe, które różnią się między sobą kolorem, kształtem, rozmiarem, liczbą szuflad i sposobem otwierania. Szafki podumywalkowe VIGOUR możesz skompletować z blatami, umywalkami i armaturą z naszej oferty, tworząc unikalne kompozycje dopasowane do aranżacji wnętrza i Twojej osobowości!

Szafki wiszące do nowoczesnych łazienek

Jeszcze do niedawna standardem były szafki stojące, które dziś ustępują miejsca swoim wiszącym odpowiednikom. Wszystkie meble wiszące powiększają optycznie wnętrze, dlatego wisząca szafka podumywalkowa to niezawodne rozwiązanie do małych i niskich łazienek. Taka szafka nadaje wnętrzu lekkość i prezentuje się nowocześnie, dlatego sprawdzi się także w przestronnych salonach kąpielowych. Wolna przestrzeń pod szafką zwiększa komfort sprzątania i zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń oraz wilgoci. Szafka wisząca jest także wygodna w użytkowaniu, gdyż można ją powiesić na dowolnej wysokości i dopasować do wzrostu domowników.

Spersonalizowana szafka podumywalkowa do VIGOUR

Nasze szafki podumywalkowe dostępne są w wielu kolorach, rozmiarach i rodzajach, dlatego to one dopasowują się do Twojej łazienki, a nie odwrotnie! W kolekcji do VIGOUR clivia znajdziesz klasyczne szafki z dwiema szufladami lub drzwiczkami, które są tym, czego szuka każdy miłośnik minimalizmu i elegancji. Kolekcja do VIGOUR derby to z kolei efektowne meble frezowanymi szufladami (seria do DERBY STYLE) lub podłużnymi uchwytami (seria do DERBY). Największy wybór szafek podumywalkowych zawiera kolekcja do VIGOUR white, w której znajdziesz meble w kolorze białym, czarnym i antracytowym, a także pasujące do nich złote, chromowane, białe i czarne uchwyty. Do szafek z kolekcji do VIGOUR derby i clivia możesz dobrać klasyczną umywalkę meblową lub modną umywalkę nablatową. Ta druga opcja wymaga połączenia z blatem białym lub dębowym.