MYDELNICZKI

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Sposób montażu
Kształt

MYDELNICZKI w liniach produktowych

Mydelniczki

Ostatnim etapem urządzania łazienki jest skompletowanie drobnych dodatków. To właśnie w ogromnej mierze delikatne akcenty nadają ton całej aranżacji i wpływają na jej funkcjonalność. Jednym z niewielkich, ale jakże istotnych akcentów jest mydelniczka ceramiczna. Designerska mydelniczka ceramiczna to produkt, który rozwiązuje problem zacieków i osadów mydła w nowoczesnych łazienkach.

Mydelniczka ceramiczna – detale mają znaczenie!

Szukasz praktycznej mydelniczki, która będzie jednocześnie pełnić funkcję stylowej ozdoby pięknie prezentującej się przy umywalce? Nie mogłeś trafić lepiej! Mydelniczka ceramiczna marki VIGOUR stworzy zgrany duet z ekskluzywną armaturą i innymi dodatkami niezbędnymi w każdej łazience – kubkiem na szczoteczki, haczykami czy wieszakami. Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno modele stojące, jak i przeznaczone do montażu na ścianie. 

VIGOUR – funkcjonalnie do Twojej łazienki

Proponujemy Tobie szeroki wybór akcesoriów i dodatków, które można dopasować do każdego stylu łazienki. Wśród nich znaleźć można piękne produkty takie jak mydelniczka ceramiczna. Wykonana z białej ceramiki, swoim kształtem i kolorem dopełni design Twojej umywalki. Na dopracowanej estetyce walory naszych mydelniczek się nie kończą. Każda mydelniczka ceramiczna wykonana została z wysokiej jakości materiałów (chromu, szkła, ceramiki i akrylu), które doskonale się prezentują i które wyjątkowo łatwo utrzymać w nienagannej czystości.

Mydelniczka ceramiczna VIGOUR

W nowoczesnej łazience mydło w kostce powinno być przechowywane w estetycznej mydelniczce ceramicznej, której wygląd koresponduje z aranżacją wnętrza. W ofercie VIGOUR znajdziesz zarówno mydelniczki stojące, jak i wiszące. Każdy z naszych produktów powstał z dbałością o najwyższą jakość użytego chromu, szkła oraz ceramiki. Perfekcyjnie zaprojektowana mydelniczka ceramiczna VIGOUR to doskonałe połączenie ponadczasowego piękna z nienaganną funkcjonalnością.