vigour

BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE

brodziki prostokątne i kwadratowe VIGOUR

Uniwersalne, modne, funkcjonalne… Brodziki prostokątne są mile widziane w każdej łazience, niezależnie od jej wielkości i stylu, w jakim została zaprojektowana. Sprawdź naszą ofertę i znajdź brodzik prostokątny, który stworzy harmonijną część kompozycji w Twojej łazience!

Brodzik prostokątny mile widziany w Twojej łazience
Niezależnie od tego, czy szukasz zgrabnego brodzika, który wtopi się w niewielką przestrzeń, czy interesuje Cię solidny, przestronny model, który stanie w sercu przestronnej, luksusowej łazienki, możesz mieć pewność, że wśród naszych propozycji znajdziesz brodzik prostokątny spełniający Twoje potrzeby. Brodziki dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od tych o wymiarach 90x75 cm, na modelach mierzących 160x100 cm kończąc. 

VIGOUR – funkcjonalne rozwiązania 
Brodzik prostokątny będzie doskonale prezentował się zamontowany w rogu łazienki czy wnęce. Starannie wykończone, wykonane z wysokiej jakości odlewu mineralnego brodziki z antypoślizgową strukturą pięknie się prezentują, a dodatkowo zapewniają wygodę i maksymalne bezpieczeństwo podczas ich użytkowania.
 

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Kształt
Materiał