vigour

WANNY

Przejdź na skróty do podkategorii

Prosty, a zarazem skuteczny sposób na zrelaksowanie się po intensywnym dniu pełnym napięć? Nie mamy wątpliwości – chwila sam na sam ze swoimi myślami w dużej, przestronnej wannie wypełnionej gorącą wodą i pianą. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób, które chcą dodać swojej codzienności kolorytu, oferując wysokiej klasy wanny. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele radości i przyjemności może zapewnić Ci wanna stojąca.

Stylowa wanna stojąca – odrobina luksusu, na jaki zasługujesz
Wanna montowana bezpośrednio przy ścianie jest ponadczasową klasyką, która nigdy nie wychodzi z mody. Uniwersalne i funkcjonalne wanny stojące przyścienne szczególnie przypadną do gustu osobom mierzącym się z wyzwaniem zaadaptowania niewielkiej łazienki. W rozbudowanym asortymencie znajdują się wanny prostokątne, trapezowe, narożne, a nawet sześciokątne. 

Wanna czy prysznic…?
Oto jest pytanie! Nie jesteś pewien, jakie wyposażenie sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Zdecyduj się na wariant pośredni. Niektóre wanny z oferty mają strefę prysznicową, dzięki której produkt zyskuje dodatkową funkcję prysznica. 

Modele wolnostojące do nowoczesnego wnętrza
Chcesz przekształcić swoją łazienkę w ekskluzywny pokój kąpielowy? Dla wszystkich najbardziej wymagających klientów szukających starannie wykonanej, designerskiej armatury przygotowaliśmy coś specjalnego – wanny wolnostojące. Ustawiona w sercu aranżacji wanna będzie pięknie prezentować się w starannie zaaranżowanej według najświeższych trendów łazienki. Wanny stojące dostępne są w wielu wariantach zróżnicowanych pod kątem estetycznym. Każda wanna 170 lub 180 o wolnostojącej budowie wykonana jest z wysokiej klasy materiału (głównie konglomeratu mineralnego i akrylu) wyróżniającego się eleganckim wykończeniem i bezkompromisową jakością.  

VIGOUR – kompleksowo do łazienki 
Wybrałeś już wannę stojącą do swojej wymarzonej łazienki? W takim razie teraz pora na kolejny krok – wybór baterii. Nie musisz szukać daleko. W VIGOUR znajdziesz nie tylko wysokiej klasy wanny, ale również wszystkie elementy niezbędne do tego, abyś mógł swobodnie z nich korzystać.
 

WANNY w liniach produktowych