BATERIE UMYWALKOWE

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Typ uchwytu
Kształt

BATERIE UMYWALKOWE w liniach produktowych

baterie umywalkowe vigour

Nawet designerska, wykonana z pięknego kamienia czy wysokiej jakości ceramiki umywalka nie będzie spełniać swojej funkcji, jeśli nie zostanie uzupełniona o odpowiednią baterię, np. baterię umywalkową wysoką. Wszystkim najbardziej wymagającym klientom szukającym do swojej łazienki dopracowanych wizualnie i niezawodnych rozwiązań, z wielką satysfakcją prezentujemy baterie podtynkowe umywalkowe oraz modele stojące.

Nowoczesna bateria podtynkowa umywalkowa

Jeżeli szukasz armatury, która sprytnie maskuje części montażowe, a na zewnątrz widać jedynie elegancką wylewkę i dźwignię, to najlepszym wyborem dla Ciebie jest bateria podtynkowa umywalkowa z logo VIGOUR. Bateria podtynkowa umywalkowa doskonale sprawdza się w nowoczesnych łazienkach zaprojektowanych w minimalistycznym duchu. Elegancka bateria montowana częściowo za okładziną ścienną jest dyskretną ozdobą łazienkowej aranżacji oraz funkcjonalnym wyposażeniem, które wyjątkowo łatwo utrzymać w nieskazitelnej czystości. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja umywalka zyska minimalistyczny wygląd, a korzystanie z niej stanie się prawdziwą przyjemnością. 

Kran do łazienki VIGOUR

Aby aranżacja łazienki była nowoczesna i funkcjonalna, powinieneś zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół. Pomogą Ci w tym produkty VIGOUR, dzięki którym wyposażysz swoją łazienkę nie tylko w piękną ceramikę, ale i ponadczasową armaturę taką jak np. bateria umywalkowa stojąca, bateria umywalkowa kaskada czy bateria z wyciąganą wylewką. Oferujemy również produkt taki jak bateria automatyczna, która znacząco ułatwia zachowanie higieny.

Efektowna bateria stojąca umywalkowa

Nie mamy wątpliwości, że bateria stojąca umywalkowa przypadnie do gustu każdemu tradycjonaliście poszukującemu niezawodnych i sprawdzonych rozwiązań. Od wyglądu i funkcjonalności baterii umywalkowej, np. baterii stojącej czy baterii umywalkowej ściennej zależy w znacznej mierze komfort korzystania z łazienki. Wybór dostępnych modeli jest niezwykle szeroki, co pozwala na wybranie baterii harmonijnie wtapiającej się w każdą aranżację.

Bateria stojąca umywalkowa

Bateria stojąca umywalkowa chętnie wybierany przez Klientów rodzaj armatury umywalkowej. Różnorodne kształty i formy baterii, np. bateria stojąca z wyciąganą wylewką, sprawiają, że każdy znajdzie swój wymarzony produkt VIGOUR, idealnie pasujący do aranżacji łazienki.

Bateria umywalkowa ścienna i stojąca

Dla naszych wymagających Klientów oferujemy aż pięć perfekcyjnych linii naszej marki: WHITE, CLIVIA, ONE, DERBY oraz INDIVIDUAL. Dzięki różnorodności modeli kranów do łazienki bez kłopotu wybierzesz produkt idealnie współgrający z estetyką, w jakiej utrzymane są elementy ceramiki i armatury (na przykład baterie prysznicowe i umywalkowe).