Uchwyt wannowy kątowy DERBY

Uchwyt wannowy kątowy DERBY
DERDUWK
VIGOUR

Dzięki uchwytowi wannowemu zminimalizujesz ryzyko poślizgnięcia się w czasie wychodzenia z kąpieli. Prezentowany model to wersja kątowa, ale w naszym asortymencie znajdziesz też standardowy wariant tego produktu.

Specyfikacja

  • Kolor: chrom
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Kształt: kątowy
  • Materiał nośnika: metal
  • Sposób montażu: wiszący

W trosce o bezpieczeństwo

Popraw bezpieczeństwo swoich najbliższych i zamontuj w łazience kątowy uchwyt wannowy DERBY. Prosta konstrukcja elementu i jego wykończenie z łatwością wpasują się w aranżację pomieszczenia.

Praktyczny detal o dużym znaczeniu

Wstawanie z wanny lub codzienna pielęgnacja pod prysznicem mogą być dla dzieci czy osób starszych kłopotliwe. W takiej sytuacji zdecyduj się na montaż kątowego uchwytu wannowego z kolekcji DERBY, dzięki któremu Twoi bliscy zyskają większą samodzielność, poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Kątową podpórkę możesz umieścić na dowolnej wysokości na ścianie - nie tylko przy wannie, ale również w kabinie prysznicowej. Jej wyprofilowany kształt sprawia, że wygodnie leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt. Element ma jednolitą, gładką powierzchnię wykończoną w kolorze chromu, dlatego z łatwością dopasuje się do łazienkowej armatury oraz dodatków. Jeśli szukasz innego modelu podpórki, w kolekcji DERBY znajdziesz także uchwyt prosty.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERDUWK
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny DERDUWK_schemat