VIGOUR tło

TOALETA w linii CLIVIA

Ceramika sanitarna z kolekcji CLIVIA

Mieszkanie, o którym możemy powiedzieć, że jest komfortowe, to takie wypełnione funkcjonalnymi elementami ułatwiającymi codzienność. Oprócz przestrzennej kabiny prysznicowej z odpływem liniowym i nablatowej umywalki mineralnej komfort mieszkania podniesie także wyposażenie toalety. Ceramika sanitarna z serii VIGOUR clivia to praktyczne i wytrzymałe produkty, które pozwolą stworzyć wnętrze nie tylko funkcjonalne, lecz także designerskie. Spójny design w połączeniu z komfortem użytkowania i łatwością czyszczenia to kwintesencja ceramiki sanitarnej z kolekcji CLIVIA.

Miski WC i deski sedesowe

Wśród wszystkich dostępnych misek WC za najbardziej nowoczesne uznawane są miski WC wiszące. Takie rozwiązanie pozwala bowiem na łatwiejsze utrzymanie czystości pod miską, gdyż element ten nie styka się z podłożem. Miska WC wisząca szczególnie chętnie wybierana jest do wnętrz utrzymanych w stylu minimalistycznym, w których pragniemy uzyskać efekt lekkości. Nieco futurystyczny wygląd i kompaktowe rozmiary sprawiają, że miska WC wisząca z kołnierzem lub bezkołnierzowa to świetny wybór zarówno do dużych, jak i małych łazienek. W dedykowanej serii VIGOUR clivia dostępne są bezrantowe i wolnoopadające deski sedesowe z pokrywami, które idealnie pasują do misek z tej samej linii.

Pisuary i bidety

Ceramika sanitarna to nie tylko miski WC i deski sedesowe, lecz również pisuary oraz bidety, czyli elementy, które powszechnie występują w toaletach publicznych i hotelowych, a coraz częściej także w domach. Nowoczesne pisuary dostosowane stylistyką do misek WC z serii CLIVIA występują w dwóch wersjach: z dopływem wody z góry oraz z dopływem wody z tyłu. Ergonomiczny i minimalistyczny kształt, bez zbędnych ozdobników, ułatwia utrzymywanie pisuaru w czystości, pozwalając zachować najwyższą higienę. Aby zapewnić sobie i domownikom podwyższone standardy higieniczne, warto także wyposażyć łazienkę w bidet, który komponuje się z armaturą łazienkową oraz ceramiką sanitarną CLIVIA i pozwala stworzyć harmonijne wnętrze za niewielkie pieniądze.