VIGOUR tło

UMYWALKI w linii WHITE

VIGOUR oferuje szeroki wybór umywalek ściennych, meblowych i stawianych na blat o nowoczesnym, niebanalnym designie. Pasują idealnie do każdej łazienki, a cały wachlarz dostępnych modeli pozwoli Ci wybrać umywalkę idealnie spełniającą Twoje potrzeby i oczekiwania.

Umywalki ścienne

W VIGOUR wiemy, jak ważnym elementem wystroju łazienki jest umywalka. Dołożyliśmy wszelkich starań, by oferowana przez nas ceramika łazienkowa nie tylko perfekcyjnie spełniała swoją funkcję, ale też pięknie się prezentowała.
Klasyczne, minimalistyczne linie sprawiają, że umywalki WHITE znakomicie komponują z każdym wnętrzem. Wykorzystanie trwałego i wytrzymałego materiału gwarantuje, że umywalka mineralna będzie posiadała wysoką odporność na uszkodzenia i długą żywotność.

Umywalki nablatowe

Oferujemy produkty takie jak umywalka ceramiczna WHITE stawiana na blat, która znajdzie uznanie wśród zwolenników nowoczesnych i oryginalnych wnętrz. Pięknie zaprezentuje się zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. Będzie współgrała z wanną, prysznicem i innymi dodatkami, z którymi stworzy harmonijną całość. Do umywalki ceramicznej nablatowej WHITE można dobrać akcesoria VIGOUR oraz baterie umywalkowe VIGOUR white. W VIGOUR zadajemy sobie sprawę, że design umywalki musi przyciągać wzrok i intrygować użytkownika. Dlatego właśnie umywalki VIGOUR zostały zaprojektowane przez naszych specjalistów z myślą o estetyce, funkcjonalności i wysokiej jakości produktów.