vigour

Wiszący zestaw ze szczotką WC CLIVIA

Wiszący zestaw ze szczotką WC CLIVIA
CLIVIADZSS
VIGOUR

Do utrzymania idealnej czystości toalety, konieczny jest zestaw szczotki CLIVIA. Wykonany jest ze szkła oraz chromu, choć w naszej ofercie znajdziesz też model z serii CLIVIA z tworzywa sztucznego.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 90
  • Wysokość (mm): 360
  • Kształt: owalny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Materiał kubka: szkło

Dobry smak w najmniejszym detalu

Szczotka do WC CLIVIA to jedno z akcesoriów łazienkowych, które ułatwi Ci utrzymanie w toalecie czystości. Przekonaj się, że taki dodatek może być nie tylko funkcjonalny, ale też w pełni estetyczny.

Praktyczny i ozdobny dodatek do łazienki

Toaleta wymaga szczególnej pielęgnacji - zestaw szczotki CLIVIA został stworzony po to, by ułatwić Ci jej codzienne czyszczenie. Składa się ze szczotki umieszczonej w szklanym pojemniku oraz praktycznego uchwytu, pozwalającemu na zamontowanie kompletu do ściany - dzięki temu szczotka nie przesuwa się i nie przewraca, oszczędzasz miejsce na posadzce oraz ułatwiasz sobie jej mycie. Połączenie matowego szkła, które posłużyło do produkcji pojemnika, z metalicznym kolorem uchwytu i trzonu szczotki tworzy perfekcyjne zestawienie nawiązujące do wyglądu innych elementów wyposażenia łazienki - nie tylko do armatury czy kabiny prysznicowej, ale też do pozostałych dodatków z kolekcji CLIVIA. Odwiedź nasze salony, gdzie znajdziesz także zestaw szczotki z pojemnikiem z tworzywa sztucznego i produkty z innych kolekcji.

Materiały dodatkowe

Części montażowe i zamienne
Szczotka z uchwytem do zestawu WC CLIVIA szkło mat/chrom
CLIVIADZZPSSS
Główka szczotki do zestawu WC CLIVIA szkło mat/chrom
CLIVIADZZPSGS
Pojemnik do zestawu szczotki WC CLIVIA, szkło satynowe
CLIVIADZZPS
Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADZSS