vigour

Wieszak na ręcznik poręczowy CLIVIA

Wieszak na ręcznik poręczowy CLIVIA
CLIVIADWP60
VIGOUR

Wieszak poręczowy CLIVIA ma 60 cm długości i utrzymany jest w barwie chromu. Ten sam model dostępny jest także w wersji 80-centymetrowej. W ofercie znajdziesz też inne produkty łazienkowe z kolekcji CLIVIA.

Warianty do Wieszak na ręcznik poręczowy CLIVIA

Specyfikacja

  • Długość (mm): 600
  • Kształt: poręczowy
  • Sposób montażu: wiszący
  • Materiał: metal
  • Kolor: kolor chrom

Strefa kąpielowa jeszcze bardziej funkcjonalna

Tuż przy wannie lub kabinie prysznicowej sprawdzi się praktyczny wieszak poręczowy z serii CLIVIA. Zamontowany do ściany zapewni Ci łatwy oraz wygodny dostęp do kąpielowych ręczników.

Oczywisty wybór do łazienki

Jak przechowywać ręczniki kąpielowe, żeby były na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie nie groziło im zmoczenie podczas kąpieli lub prysznica? Wieszak poręczowy CLIVIA to optymalny wybór dla każdego, kto chce wygodnie sięgać po tekstylia od razu po zakręceniu wody. Akcesorium to wystarczy zamontować tuż za kabiną prysznicową lub obok wanny - możesz zrobić to na dowolnej wysokości, jaka Ci odpowiada. Drążek o długości 60 cm pozwoli Ci również wygodnie rozwiesić mokry ręcznik, co ułatwi jego wysychanie. Poręczowy wieszak ma prostą konstrukcję, a dzięki modnemu chromowanemu wykończeniu świetnie pasuje do innych akcesoriów i armatury w tej samej barwie. W naszych salonach znajdziesz go również w większym rozmiarze. Sprawdź koniecznie!

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADWP60
Karta katalogowa CLIVIADWP80