vigour

Wieszak na recznik pierścień CLIVIA

Wieszak na recznik pierścień CLIVIA
CLIVIADWP
VIGOUR

W kolekcji CLIVIA znajdziesz kilka rodzajów wieszaków - jednym z nich jest model w formie pierścienia. Dobierz także inne produkty z serii, by zadbać o perfekcyjną spójność wystroju swojej łazienki.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 180
  • Wysokość (mm): 180
  • Kształt: pierścieniowy
  • Sposób montażu: wiszący
  • Materiał: metal
  • Kolor:

Nowe spojrzenie na dodatki łazienkowe

W nowoczesnej łazience sprawdzą się również nowoczesne dodatki - wieszak pierścień CLIVIA jest tego najlepszym przykładem. Niestandardowa forma oraz modne wykończenie z łatwością wpisuje się w stylowe aranżacje.

Oryginalna forma, jeszcze większa funkcjonalność

Wieszak pierścieniowy CLIVIA z powodzeniem zastąpi tradycyjne uchwyty łazienkowe, a dzięki dużej średnicy, mierzącej aż 19 cm, pomieści nawet kilka ręczników. Produkt nie tylko znakomicie spełnia swoją funkcją, zapewniając tekstyliom stabilne podparcie, ale również przykuwa wzrok minimalistycznym wzornictwem - okrągłym kształtem wyróżnia się na tle ściany, uzupełniając modernistyczną aranżację. Wieszak CLIVIA w formie pierścienia wykonano z chromu, który odpowiada za jego wytrzymałość. Metaliczne wykończenie sprawia natomiast, że element świetnie współgra z innymi chromowanymi akcentami we wnętrzu. Jeśli chcesz, by wszystkie z nich do siebie pasowały, poznaj także pozostałe produkty z serii CLIVIA dostępne w salonach Elements.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIVIADWP